Arama sonuçları: *

1. Eren_Bulut

oyun oynarken aniden monitöre gelen görüntü kesiliyor ama pc çalışıyor

evet benimde şuanki kullandığım mönitörde böyle bi bozukluk var fakat benimki eski yusuf arkadaşa katılıyorum 1623545367 bi televizyon vs varsa ona takıp kasanın sağlamlığını teyit edebilirsiniz 1623545368 bi televizyon vs varsa ona takıp kasanın sağlamlığını teyit edebilirsiniz
  2. Eren_Bulut

ram mhz lerini arttırdığımda pc belli bir süre sonra kapanıyor

takıntılı bi insanmısın bilmiyorum ama çok kafana takmana gerek yok haberin olsun 1623544878 hadi iyi geceler
  3. Eren_Bulut

sana kolay gelsin 1623544795 yani evet 2666mhz de stabilite yakaladıysan kullanmaya devam edebilirsin
  4. Eren_Bulut

evet birinin çipleri hynix öbürünün micron ve bir çok değer farklı 1623544748 bunu ramdan anlayan birisi dogru overclock ile belli bir seviyeye kadar stabiliteye ulaştırabilir fakat benim öyle bir tecrübem yok ne yazık ki
  5. Eren_Bulut

bende slot 1 ve slot 2 gibi bekliyordum aslında 1623544040 bilemedim ne yalan söyleyeyim 1623544112 muhtemelen kontrolcüleri vs farklı olduğu için uyumsuzluk çıkarıyor 2666mhz de sorun çıkmıyor demiştiniz değil mi?
  6. Eren_Bulut

2 raminde ram kontrolcüleri ile araştırma yaptım ama hiçbir yerde bilgi bulamadım 1623543387 cpu z üzerinden ram ile bilgilere gelip 2'sininde ss ini atabilirmisin
  7. Eren_Bulut

ramin ikisi farklı demiştin ikisininde modelini belirtirmisin
  8. Eren_Bulut

sistemini ayrıntılı şekilde yazarmısın
  9. Eren_Bulut

aşırı şekilde farklı şey gözüküyor

benimkisi 2 gündür açık gözüküyor bi zararı olduğunu sanmıyorum
  10. Eren_Bulut

CPU Kullanımı Normal Mi? (R3 2200G)

başlangıç uygulamalarına göz at veya uygulamaların işlemci kullanımını izle
  11. Eren_Bulut

CPU Kullanımı Normal Mi? (R3 2200G)

hep böylemi seyrediyor pc yeni açılmış gtibi duruyorda
  12. Eren_Bulut

bilgisayarım iyi mi?

geliştirmelik pek bir şey yok gibi gitiği yere kadar kullanın sonra emekli edin
  13. Eren_Bulut

Biosu donduran flash bellek

sorunun tam olarak bu mu bilmiyorum ama bende 10 yıllık pc me ssd takıp format atarkan win 10 logosunda takılı kalmıştım 20 dk falan beklemiştim ilerlemişti hiç yüklenme işareti falan yoktu sadece win 10 logosu
  14. Eren_Bulut

wifi ping sorunu

çok ayrıntılı bi mesele ancak deneme yanılmayla anlaşılabilir
  15. Eren_Bulut

AŞIRI RAM KULLANIMI

bu ram kullanımı gayet normal bende 3.5 gb ram kullanıyorum 1.8 ram kullanılıyor pc boşta win 10 pro ve core 2 duo kullanıyorum bu arada
  16. Eren_Bulut

Görüntü gelmiyor

bence dönüştürücüde çünkü ekran kartı bozulsa pc direk kapanır nede olsa 3600 de dahili grafik yok
  17. Eren_Bulut

İşlemci ve Ekran Kartı Darboğazı

belki işlemci odaklı online oyunlarda biraz yapabilir ama bence genede kullanılır iyi ikili olur
  18. Eren_Bulut

Pc açılmıyor

buradan yardım etmek zor olacaktır en yakın bilgisayarcının yolunu tutmanı öneririm
  19. Eren_Bulut

bilgisayar yazılım hatası

ne demek bilişim okuyoruz başka işimiz ne
Top Bottom