Arama sonuçları: *

1. E

Çinden 8 kuruşa 1 metre rgb led ?

Yeni kullanıcı kuponu direk olarak fiyatı düşürüyormu yoksa başka türlümü kullanılıyor ? sepete eklediğim zaman fiyat düşmedide.
  2. E

Güzel diyorsunuz fakat şuanlık bütçem 120 130 TL civarı arduino ve yanında alacağım parçalarla 30 TL kalıyor 2m 30cm alıcam büyük ihtimalle. Bu arada 2m 30cm ip 30 20 TL ama 2m 30cm ip65 29 TL aradaki fark tam olarak ney sertifika farkı olduğunu biliyorum fakat neye karşı koruyor ?
  3. E

Arduinoya yeni başlıyorum ilk başta ufak projeler keypad rgb led potansiyometre fln öğrenicem 3 nisanda gelir diyor tahmini teslim. Yani evet zamanım var hatta sorun çıkmazsa al sat yapmayı düşünücem metresini 20 tlden satsam uygun olur bence 5 metresi 300 TL sonuçta yarıdan fazla ucuz 2 kat...
  4. E

Hayır diğer ledler için max 70 doğrudur ama bu özel red programlanabilir olduğu için 300 TL 5 metresi türkiyede.
  5. E

Peki güvenilirmidir ?
  6. E

Şerit led bulması kolay WS2812 olması önemli.
  7. E

Arduino projem için W2812 led bakıyordum ve aliexpresste böyle bi ürünle karşılaştım 6000e yakın kişi 5 yıldız vermiş 1 m 30 cm W2812 led 0.08 TL ip30 sertifikalı bu normalmi ? Link...
Top Bottom