Arama sonuçları: *

1. Faristod

playstation 5 mi yoksa gaming laptop mu?

Oyun fiyatları konsolda çok daha pahalı. Bence laptop
  2. Faristod

ps 4 pro vs xbox series s

Bence xbox series s al hem yeni nesil konsol hem gamepass ile çok para ödemezsin oyunlara
  3. Faristod

PS3 Halen Alınır mı?

Çok iyi oyunları var. bence kesin alınır
  4. Faristod

ikinci el playstation 4 pro alınır mı

sağlamsa alınır
  5. Faristod

PS4 pro vs series s hangisi

series s derdim
  6. Faristod

PS özel oyunlarını oynamak için PS4 mü alsam ekran kartı mı alsam?

ps5 in nimetlerinin daha suyununun çıkartılmadığını düşünüyorum. Mekanik anlamda birşeyler katamasalar bile bana göre hikaye anlamında da 1 mükemmelken 2de daha da iyi yapmayı başardılar 3. oyunda da başarabilirlerse(ki bence yapabilirler hala) o stüdyo arşa çıkar
  7. Faristod

Bence beklemene gerek yok remastered hali bile hala çok iyi. Remake yapılması yapan firmayı bir kenara bıraksak bile daha çok erken ve saçma zaten.
  8. Faristod

Genel olarak remake esilen oyunlara baktığımız zaman günümüz bilgisayarlarında açılmayan veya ciddi anlamda berbat gözüken oyunlara yapılıyor.(çoklu çekirdek kullanımını desteklemeyen veya 144hz de çalışmayan gibi) Tlou konsol oyunu olsa da ilk çıktığı 2013 senesine göre kıyaslarsak hala keyifle...
  9. Faristod

Remastered oyunun yapısına dokunmadan sadece grafikleri iyileştirir yeni nesile adapte eder daha güzel gösterir. Remakete yeni silahtan tut haritayı büyütme, animasyonları baştan yapmaya bile girer. Ne kadar kısmını elleyeceği firmaya kalmış bir şey. Ama evet çoğu kişi remake için erken olduğunu...
  10. Faristod

Hepsi gelecek TLOU remake yapılıyor çoğu kişi oyunu yaparlarken pc ye port edip iki platforma birden çıkaracakları yönünde. GoW en eski serilerinden biri zaten gelse son çıkan oyunu en mantıklı seçenek olur o fa daha yeni ve daha Uncharted ve tlou varken ona sıra gelmez
  11. Faristod

ps mi xbox mı almalıyım ?

oyun fiyatları yüzünden xbox
Top Bottom