Arama sonuçları: *

1. FarukKusdil

Rehber RAM Çiplerinizi Öğrenin![Güncel]

Hynix C-die imiş. Baktığım kadarıyla. Çok işim olmaz Oc denesem ne yapabilirim. Adata D41 3200mhz Cl16 stok.
  2. FarukKusdil

Rehber PC Toplarken Yapılan Yanlışlar

Elinize sağlık, bence şu an daha iyi.
  3. FarukKusdil

Bilemedim şimdi. Hava almayan, hava sirkülasyonu kötü kasalar olarak bahsedebilirsiniz bence. Zaten genel anlamda hava kanalları çok olmayan kasaların hava sirkülasyonu iyi olmuyor sadece sayılı olacak şekilde kaliteli markaların ürünleri var.
  4. FarukKusdil

Kasa konusunda size tam katılmıyorum. Bazı kasalar başlıca NZXT markasının çoğu ürünü ve Corsair 275r, XPG İnvader gibi kasalar dışarıdan çok fazla hava kanalları görünmese de genelde hava sirkülasyonu iyi oluyor. Ayrıca attığınız kasa GamePower WarCry galiba o kasa da önü kapalı ama fanların...
  5. FarukKusdil

Rehber Palit Nedir? Alınmalı mı? [REHBER]

Elinize sağlık. Ama başlıkta nedense sürekli bir "Kimdir?" sorusu arıyor gözüm.
  6. FarukKusdil

Rehber Wd Disklerin Renkleri ve Anlamları Nedir? [REHBER]

Merak etmiyor da sayılmazdım bu konuyu. Elinize sağlık.
  7. FarukKusdil

Assassin’s Creed Valhalla nasıl olacak?

Bilgilendirme için teşekkürler. Güzel bir yazı. Keşke oyun çıksa da oynayamasak.
  8. FarukKusdil

James Donkey 710 İncelemesi

Ben de 3 4 ay kullandım başarılı bir kulaklık. İncelemeye birkaç görsel eklerseniz daha iyi olabilir bence. Elinize sağlık.
  9. FarukKusdil

Rehber MİS GeFORCE RTX 2070 Tri Frozr

Yük altında sıcaklık değerleri, bilindik oyunlardaki değerleri, furmark test sonuçlarını da paylaşabilirsiniz bence.
  10. FarukKusdil

Rehber MİS GeFORCE RTX 2070 Tri Frozr

Çok detaylı olmamış ama yine de elinize sağlık. Birkaç tane de resim ekleseymişsiniz daha güzel olurmuş.
  11. FarukKusdil

İnceleme İntel İ5 9400F İnceleme Ve Karşılaştırma

Güzel bir inceleme olmuş. Eline sağlık.
  12. FarukKusdil

Rehber XFX Nasıl Bir Marka ?

Kaliteli bir markadır. Türkiye'de çok fazla bilinmese de bilindik bir markadır. Ürünlerinin çoğu pişman etmez sağlam ürünlerdir.
  13. FarukKusdil

Gamepower Warlock Mekanik Klavye İncelemesi

Açıklayıcı bir yazı olmuş. Almayı düşünenler bir daha düşünür sayenizde.
Top Bottom