Arama sonuçları: *

1. FatihBayKıyak

Uygulama veya oyunu kapatınca masa üstü arka plan gri oluyor simgeler görünmüyor

bazen oyunu kapatınca veya görev yöneticisinden uygulama oyun filan kapatınca windows 10 masa üstü arka plan gri oluyor mouse ile sağ tık yapınca görünüm kişiselleştirme çıkmıyor ekran göntüsü resim deki gibi oluyor sağ alt saatler kısmına tıklıyorum ve geri geliyor anca farklı pencere açıp alta...
  2. FatihBayKıyak

Arctic Liquid Freezer II 240mm sıvı soğutma aldım ancak kasama sığmadı

bi kaç video bakarak anlarım sıkıntı değil ikisnden birini alcam zaten piya sa da daha genişi yok şaka gibi :D satıcıya sordum elimdeki sıvı soğutma uyarmı die yarın ki cevap beli olur teknobiyotik den aldım sıvı soğutmayı
  3. FatihBayKıyak

Sıvı soğutmam 4 parmak kalınlıkta fan ve radyatör ile beraber az düşündüm acaba olmaz ise naparım :D o yüzden dark gardiyan pro bu kasa ya göre büyük mü die düşündüm
  4. FatihBayKıyak

hocam rahatsız ediyorum bi sorum olcak Dark Guardian PRO kasa nın üst kısmı daha mı derin v12 den ?
  5. FatihBayKıyak

remlere dokunma gibi bi sıkıntısı oldumu bendeki anakart mini atx
  6. FatihBayKıyak

dostum rahatsız etim bir şey sorcam DARK Guardian ARGB kasa senin elindekine göre büyükmü üst hacmi?
  7. FatihBayKıyak

kasa zaten baya geniş önerin için sağol muhtemelen alacağım masa altında olacağı için örünümün önemli pek yok benim için :)
  8. FatihBayKıyak

görsellere baktım da kalın radyatör rahat oturur peki brom hava konu sunda nasıl iyise düşünmeden alırım
  9. FatihBayKıyak

v12 alabilirim eger bu kalan sıvı soğucu olursa v20 fanları çok büyük yada bozulur sa o büyük şekilde fan bulmam zor neyse konu bu değil kasanın üst kısımdaki payı ne kadar yada fotoraf ile göstermen mümkünmü ? 1624668527 sonuçta 100R kasa ile fiyat farkı çok değil
  10. FatihBayKıyak

teşekkür ederim peki xpg ram 8gb ram var bende üstü az cıkıntılı yüksek değil çok 100r de sorun olmaz değil mi mini atx anakart var bide
  11. FatihBayKıyak

2 gün önce sıvı soğutmam geldi game power kasam vardı üste takmak istedim remlere çarptı öne kısma montaj yaptım geçici süre üst kısma takma nedenim önden hava alması için kasa zaten dar bu yüzden yeni kasa arıyorum şuanda MSI MAG Forge 100R kasayı almayı düşünüyorum bu yeterli olur mu yada...
Top Bottom