Arama sonuçları: *

1. Fevkelade1i

Yardım Amazon Prime Video Görüntü Kalitesi sorunu

Özür dilerim, ilk mesajı bana yazmadığını fark etmemişim :D
  2. Fevkelade1i

Niye bana cevap yazıyorsun o hâlde? 1627070289 Televizyon modeliniz nedir? Vestel markasının 55U9500 model televizyonunu kullanıyorum. Netfilx ve Youtube üzerinde 4K videolar çok kaliteliyken, Prime Video üzerinde öyle olmuyor.
  3. Fevkelade1i

Ben kendi sorunumu yazdım. İlk mesajımı okumadın mı? 4K televizyonda izlerken bile görüntü kalitesinin kötü olduğunu söyledim.
  4. Fevkelade1i

Televizyonda izlerken yazmıyor.
  5. Fevkelade1i

Bu sorunu bende yaşıyorum. 4K televizyondan izlemek istiyorum ama görüntü kalitesi leş. Netfilx izlerken, 4K çözünürlükte izleyebiliyorum. Çözünürlüğü görmeme izin veriyor Netfilx. Fakat Amazon Prime bu konuda çok kötü.
  6. Fevkelade1i

Öneri yabancı dizi önerebilir misiniz?

Netfilx'te yok ama The Newsroom dizisini kesinlikle izleyebilirsin. Haber kanalı yönetirken, arka planda dönenleri anlatıyor. The Good Family dizisini de öneririm, Netfilx'te var. Good Witch dizisini de aynı şekilde önerebilirim. Tatlı diziler bunlar. The Originals dizisi de, izlediğim en iyi...
  7. Fevkelade1i

Arkadaşlar animeye başlamak istiyorum öneriler var mı (netflix)

Şunları öneririm, aralarında sevmediklerin de olabilir. Bu yüzden konularını okuyup, spoyler takıntın yoksa ASMV videolarını izle animeyle ilgili. Tarzın olup olmadığını anlarsın. Şingeki no Kyojin (Attack of Titan) Nanatsu no Tayzay (The Seven Deadly Sins) Black Lagoon (Netfilx çevirisi iyi...
  8. Fevkelade1i

Bak, videodaki ses "Yamato-sama" diyor ama altyazıda Lord Yamato yazıyor 😁 Böyle tuhaflıklar var. Çünkü, çevirmenler videoyu görmeden, metin üzerinden çeviri yapıyor. İngilizceden çevirdikleri için, diren ona bağlı kalıyorlar. Film veya dizi izlerken en favori türün gibi bir şey yok mu? Onu...
  9. Fevkelade1i

Netfilx'in anime çevirileri kaliteli olmuyor genelde. Kültürden habersiz kişilere çevirtiyorlar, onlar da doğal olarak yanlış çeviri yapıyor. Ne tür bir şey arıyorsun? Atıyorum, dövüş animesi arıyorsan; Netfilx yapımı Baki ve Kengan Aşura animelerini öneririm. Konusunu söylemen lazım ilk önce...
Top Bottom