Arama sonuçları: *

1. Fevkelade1i

Tonguç Akademi'nin Dershane Kursları İyi mi?

Teşekkür ederim yorumların için hocam. Sanırım iş kişide bitiyor. Kardeşimin durumuna göre bir karar vereceğim artık.
  2. Fevkelade1i

Fiziki bir dershane ya da kursa gönderme imkanımız yok hocam. Mecburen online eğitim veren bir kurs arıyorum. Ben anlatmaya vakit ayırabiliyor olsam zaten hiç almazdım. Bu çocuk deprem bölgesinde. Pandemide 2 yıl eğitim görememe üstüne, 1 yılı da depremden dolayı eğitimsiz geçti. Evde abisinin...
  3. Fevkelade1i

Arkadaşlar, kardeşim 7. sınıfta. Seneye LGS'ye girecek. Pandemi, deprem derken derslerinden epey geride kaldı. Hatay'da şu an yüzyüze gidebileceği bir kurs da yok. Online kursları araştırırken, Tonguç Akademinin aşağıdaki dershane paketi ile karşılaştım. Daha önce katılan oldu mu, memnun...
  4. Fevkelade1i

Antalya'da Üniversite Kazananlar Var Mı ?(Ev arkadaşı lazım)

Ev arkadaşı arıyorum hocam. Özelden yazıyorum sana.
  5. Fevkelade1i

Şu an memleketteyim. Hatay'da. Ev bulabilirsem Antalya'ya geçeceğim. Akdeniz Üniversitesinde okuyorum.
  6. Fevkelade1i

Ben ilk senemde tanımadığım kişilerle eve çıktım Antalya'da. Pek sorun yaşamadım. 1631384034 Yurtta kalmanı hiç tavsiye etmem. Ben de ev arıyorum Antalya'dan. Kiralar çok yükseldi, ondan dolayı biraz sıkıntı çıkıyor.
  7. Fevkelade1i

sözel öğrencileri neden hafife alınır

Abim, işin sonunda ailenin istediği bölüme gideceksen Tıp okumaktan başka çaren yok gibi görülüyor? Aile işlerine karışmak istemiyorum, kendini düzgünce anlat bence. Ailen senin iyiliğin için Tıp istiyor. Psikoloji veya istediğin başka bir bölümün de, senin iyiliğine olacağını anlat.
  8. Fevkelade1i

Psikoloji falan da iyidir hocam. Tıp da güzel bölüm ama yapmak istemiyorsan farklı bölüme bak tabii. Fakat sözel bölüm diye Tarih okumak istiyorsan, hayatının yanlışını yaparsın derim.
  9. Fevkelade1i

Kazanıyorsan kesinlikle tıp oku. Ya da Psikoloji falan oku. Pişman olursun sonra.
  10. Fevkelade1i

Matematik bilmediği için... Sözelden olabileceğin mesleklerin pek kıymeti yok. Bende sözelciyim, maalesef ki durum böyle.
Top Bottom