Arama sonuçları: *

1. F

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Lansmana Özel 3999TL! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

Yahu bu kargo tarihleri çok kötü oldu 10Haziran final haftam + bayram geliyo. 1715851227 Adreside değiştiremiyoruz galiba büyük sıkıntı
  2. F

🔥İndirim Xdrive koltuklar peşin fiyatına 9 taksit

Vade farksız 9 taksiti sadece garanti yapıkredi işbank karta yapıyormuş ziraatta olmuyor hayal kırıklığı :(
  3. F

🔥İndirim Hama Hm.137311 6'li Akım Korumalı Priz 2m Priz 199TL

Bunlardan alcağınıza direk ana hattınıza gerilim ve akım koruma rölesi takmak daha mantıklı hem nötr kopasına karşı hemde voltaj yüksek/düşük olması durumunda atıyor ve tüm cihazlarınızı koruyor bunları ekstra olarak alcaksanız alın ama altyapınız kötüyse bunlar da korumayacaktır 1686849065...
  4. F

❌İndirim Bitti! Termal kamera 25 TL 🤔😱

Kesin 25.860Tl yazcaklardı
  5. F

🔥İndirim 65 inç tv -A101 9200TL Tekrar Stok 10500TL

Aradan 2 hafta geçmiş nasıl tv gördüğünüz kötü yanları varmı . Stok bitmiş dikkat etmedim pardon
  6. F

🔥İndirim Aliexpress Super Deals İndirimleri

Daha çinde
  7. F

Bende kalıyor gibi gözüküyor hiçbir şey demedi
  8. F

Anlaşmazlık başlattım durumu yazdım foto video attım yollar yollamaz kabul edildi şimdi aide edeceklermi yoksa başka bir işlemmi yapmam lazım 1686221278 Tamamdır :D
  9. F

Aga adamlar yanlış ürün yollamışlar şaka gibi 1686220006 Okadar alışveriş yaptım ilk defa başıma geldi napcaz şimdi önce onaylamammı gerekiyor
  10. F

İki farklı hesapla denedim iksindede hata verdi 2 gün sonra kontrol ettim bir tane hesap düzelmişti ondan sipariş geçtim farklı kart kullanın ve ip değiştirin vpn işe yaramıyor sanırım biraz sıkıntı çıkarmıştı bana vpn.Modem kapa aç yapıp ip değiştirin.
  11. F

EPIC GAMES FREE DISCORD NITRO

Aynısı banada oldu hangi kartla denersem deneyim sms gelen kodu giriyorum onaylıyor sonra gene ödeme ekranı açılıyor doğrulanamadı diyor
  12. F

2. 3. hesaptan ürün alanların ürünleri noldu arkadaşlar bi ara bi sıkıntı var diyordunuz iptal olmuyor değilmi?
  13. F

Hacı farklı hesaplardan birkaç ürünmü aldın belki ondandır ben 1 ürün aldım bir sıkıntı gözükmüyor 1685361700 Eğer ürün çok ucuz kargo pahalıysa adamlar ürünün gerçek fiyatını kargo fiyatına yazıyorlar vergi ise ürünün indirimsiz fiyatından hesaplanıyor diye biliyorum 1685361739 Mesela adam...
  14. F

https://tr.aliexpress.com/item/1005004506156667.html Tornavida seti metal 80 küsüre geliyor nasıl?
  15. F

🔥İndirim Grundig GSB 900 60w SoundBar 999TL

Ben anlamadım trendyolda 2x15 diyor mediamarkt da 60w ?
  16. F

Kingston FURY Beast DDR4 Bellek 16GB 3200MHz CL16 774,23TL

Başka ram beklenirmi yapıştırılırmı
  17. F

🔥İndirim 🔥ADATA XPG D41 RGB 8GB 450 TL 16 GB 827 TL(Nays İLE)🔥

16Gb olan için ne diyorsunuz fiyatı iyi diyorsanız çekicem 2 tane
  18. F

🔥İndirim Adata 64GB 3.2 USB Bellek 75TL

Ventoy adlı bir program var kullanmadım ama kullanan çok istediğin kadar işletim sistemi kurabiliyorsun içine öyle kullanıyorusun
  19. F

🔥İndirim Vestelcell miss gibi paketler ucuza!

Geçen/kullanan varsa bilgilendirebilirmi bi çakallık filan varmı?
Top Bottom