Arama sonuçları: *

1. F

Ryzen Master kullanımı

uyguladım ben gpu ya da yaptım bir miktar oyun gayet güzel akıyor ama 82 derecede dondurdu pcyi neden acaba
  2. F

Ryzen Master kullanımı

Ryzen master üzerinden ryzen 3 3200g apu işlemcisine overclock yapmak istiyorum rehber olabilecek birisi var mıdır ? stok işlemci fanı (3+1 kasa fanları)
  3. F

Windows 10 old dosyaları

Teşekkürler halloldu :)
  4. F

Windows 10 old dosyaları

Windows 10'a format attım ancak ssd'de kurulu olan c klasörünün içerisinde eski windowsumda var ve dosya adı windows.old ve bu dosyayı silemiyorum. bunu nasıl halledebilirim ?
  5. F

Windows 10 formatladım ne yapmalıyım ?

Windows 10 format attım apu sisteme sahibim ne yapmalıyım ? driver nasıl ve nereden güncellemeliyim ? önereceğiniz ücretsiz virüs programı
  6. F

Bilgisayar parça uyuşumu

msi b450m promax
  7. F

Bilgisayar parça uyuşumu

ram olarak hyper ve ya uygun fiyatlı corrsair 3000mhz öneririm en aşşğı anakart olarak tercih size kalmıs güncellik açısından msi tercih ediniz güç kaynağı olarakda 8pin anakart girişi bulunan ve en aşşağı 500w olan bir güç kaynağı tercih edin (ekran kartı takınca uğraşmamak için) 1616356513...
  8. F

Bilgisayar parça uyuşumu

hayır sorun olmaz bende 3200g kullanıyorum apu olarak. ocla gayet iyi render alıyor öneririm apuyu tabi beklentiniz aman aman olmasın 4gb ekran kartı belleği ayırdım 16gbramden akıcı oynuyorum fivem rp gibi oyunları iyi bir tercih olur anakart olarak da gayet iyi
  9. F

Bilgisayar parça uyuşumu

işlemci olarak 1600 yerine bulabilirseniz 1600af 12nm olanını tercih edin. Ve ram olarak biraz daha bilinen ve değerleri stabil verebilen bi ram tercih edin. ekran kartına gelecek olursak sadece şunu diyeceğim alınmayın ama çöp. Fiyatı ucuz olabilir ama ileriye dönüklük açısından max 1...
  10. F

Bilgisayar parça uyuşumu

Sistem iyi ancak bir kaç parçanın değişmesi gerekli
  11. F

BU SİSTEM NASIL SİZCE

neden
  12. F

BU SİSTEM NASIL SİZCE

tamamdır teşekkürler sistem onun haricinde iyi mi
  13. F

BU SİSTEM NASIL SİZCE

memnun musun sistemden fivem fln oynuyor musun
  14. F

BU SİSTEM NASIL SİZCE

real power 300w/400w peak dandik biraz kasa da eski kasa
  15. F

BU SİSTEM NASIL SİZCE

işlemci ryzen 3 2200g ekran kartı vega 8 2gb ram 16gb 3000mhz corsair vegance anakart Gigabyte B450M H Anakart (AM4) 120gb James Donkey ssd 500gb wd 7200rpm hdd 300w kasa fansız fiyat 2000 civarı
  16. F

RYZEN APU SİSTEME GEÇİŞ YAPACAĞIM

aynen çünkü şuan ki sistem çok kısıtlıyor ve i5 6500 almam çok mantıksız geliyor 800tl ye 2.el
  17. F

bunu almayı düşünüyorum çünkü ileride ryzen 5 2600 gibi işlemcilere geçiş yapabilirim ekran kartı alıp 1615723100 apu sisteme para vermiyeceğim belirttiğim gibi bendekileri satıp alacağım alıcıları hazır zaten cebimden çıkan para 0 sadece değiştireceğim parçaları 2.soru olarak da ryzen 5...
  18. F

yaptığım değişiklik size göre mantıklı mı ?
  19. F

Ankarada yaşıyorum ve o ankart sıfırlarından daha pahalı satılıyor :/
  20. F

https://www.pttavm.com/elsa-b350m-a-amd-b350-3200-mhz-ddr4-soket-am4-uatx-anakart-p-95965608?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.70.4 bu nasıl alınır mı ikinci elde hem bulunmuyor hemde çok pahalı
Top Bottom