Arama sonuçları: *

1. Fsburak

en az elektirik yiyecek şekilde gece indirme nasıl yapılır

bilgisayarı güç tasaauruf moduna al başka ne yapılır bilmem
  2. Fsburak

ekran kartım her zaman sıcak ekran kartına zarar verirmi sıcaklıgı

ddddd dostum 60 derece hiç bir şey hatta yazın klima olarak kullanabilirsin (!)
  3. Fsburak

9000 10000 ₺ bandında sistem önerisi acil destek

10000 TL ye bunu öneririm https://www.gaming.gen.tr/urun/51366/nova-10400f-intel-i5-10400f-asus-tuf-gtx-1660-super-oc-6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  4. Fsburak

Ryzen 5 2600 + RX 570 Sabit FPS Sorunu

işlemcinde sıkıntı olabilme şansı vardır belki termal macunu uzun süredir değiştirmediysen bi dene derim
  5. Fsburak

Windows 10 Key Garantiyi Bozar Mı

hyr
  6. Fsburak

Pc için gerekli olanlar.

ekran kartı bulman şuan zor biraz reis hazır sistemlere yönel istersen bütçe nedir?
  7. Fsburak

Sistemde fps drop sorunu

kart ı 4.5 k temiz kullanıldıysa
  8. Fsburak

Sistemimde hangi parçaları kullanıyım

r3 3300x
  9. Fsburak

ssd başka pc taktım sonra bozuldu?

windows u temiz kurun bi de ssd pazarcı ahmet ustadan alındıysa sorun çıkabilir
  10. Fsburak

driver'ı silip temiz bir şekilde nasıl kurarım?

ekran kartını silmen gerkio çünkü ondan şikayetçisin
  11. Fsburak

driver'ı silip temiz bir şekilde nasıl kurarım?

ddu indir de sonra driver rseç silinilcek driverı sonra onla sil tekrardan yükle ezdelete
  12. Fsburak

AMD Custom Resolution'da Yavaş Alt+ Tab

oyun oynerken oyunu başlatmadan önce çözünürlükü al 1280x960 a sorun olmaz sanırım bundan sonra
  13. Fsburak

Bilgisayar tam akıcı değil?

hdd mi ssd mi var pc de? eğer hdd ise öyle olabilior bazen benim arkadaşdada vardı aynı problem bende eski 240fb ssd yi ona satmıştım
  14. Fsburak

Ekran kartı driver sorun

otomatik driver indirilen programlardan uzak durun kendiniz el ile indirin başka bir çözüm elimden gelmior
  15. Fsburak

redbox reset attım internet yok

ethernetle pc ye bağlan modem arayüzüne giriş yap ama sonrası yok knk unuttum bende otomotik kurulum oluyor ztn modem onu desteklediğinden nasıl yapılıyor bilmiorum yardım etmek isterdim 1611175241 192.168.1.1 yaz sonra protokal ayarlarından PPPoE veya PPPoA seç olur 1611175347 ethernetle...
  16. Fsburak

redbox reset attım internet yok

olmaması normal 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 yazıp giriş yap diyorsunuz ama tam olarak hatırlamıyorum bir kaç kişi sana eminim ardımcı olucaktır
  17. Fsburak

3200 TL ye apu sistem

ekran kartı olmadığından PUBG de düşük fps alırsınız ama pc bence iyi ileride rx560 la 8 gb ram işinizi görür
Top Bottom