Arama sonuçları: *

1. Furkan²

Epic games oyunlar açılmıyor

Yeni imaj kur yani format at.
  2. Furkan²

Steam hiç bir oyunu senkronize etmiyor Steam Çöktü mü?

Bende de steam i açıyorum csgo güncellemesi görülüyor ama aslında güncelleme felan yok yapılı, kütüphaneden bakıyorum doğrulama yazıyor kendi kendine bir şeyler yapıyor 5-6dk onu bekliyorum. Yeni oldu bu bir kaç gün önce arayüz değişince başladı bu problem.
  3. Furkan²

100klık Steam Hesabımı Nasıl Satabilirim?

Tr`de zor yurtdışına satmak lazım onunda yöntemini bilmiyorum.
  4. Furkan²

Steam indirme hızım normal mi

İndirme hızın gayet normal download speedi /8 e bölünce indirme hızın ortaya çıkıyor. Senin değerler normal.
  5. Furkan²

AMAZON PRIME GAMING Oyunları kod olarak mı veriyor

Bazılarını kod veriyor bazılarını mesela epic games gibi hesabı bağlıyorsun direk o hesaba geliyor.
  6. Furkan²

Torrentten oyun indirdim lakin silemiyorum

@İsimsiz1940 Oyun arşivimde şuan yaklaşık 1000 tane oyun var, bu sayının 1500 olduğu zamanlar da oldu ve bunların -online ücretsiz oyunlar hariç- %90`ından fazlası crackli. Bir sorun olsaydı bende olurdu, önemli olan nereden indirdiğin. Hiç bana sen hissetmemişsindir vs deme, 1500 tane oyundan...
  7. Furkan²

PUBG ücretsiz oldu !

Geç kaldılar, daha erken ücretsiz olmalıydı. Oyuncu sayısı baya düştü botlar felan geliyor -Eventler de bot yok- ama oyunun kendisi bana göre on numara. Hile neredeyse yok denecek kadar az, ben 2017'den beri oynuyorum çok az denk geldim hileye. Oyunu tavsiye ederim gayet güzel.
  8. Furkan²

Days gone açılmıyor(steam)

Hayırlı olsun.
  9. Furkan²

Rica ederim, ö.d, olmazsa yine düşünürüz bir şeyler ben olmam başkası olur olmazsa konuyu 1-2 saat sonra yukarı çekersin.
  10. Furkan²

Dosyaları doğrula diyebilirsin. Eksik dosya varsa güncelleme yapıyor. 1639046178 @v3ys kütüphaneye gel, oyunun üstüne gelip sağ tıkla özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula.
  11. Furkan²

Bi programla çakışıyor olabilir, windows'un hasarlıda olabilir. Antivirüs gibi bir şey yüklü mü?
  12. Furkan²

Arada askıda kalıyordur oyun, silip tekrar yükledin mi? 1639045758 Oyunu basşlattığında görev yöneticisinde çıkıyor mu?
Top Bottom