Arama sonuçları: *

1. Furkan Yanık

Ram takınca ne kadar performans artışı sağlarım

yinede az çok farkı görür diye düşündüm :D
  2. Furkan Yanık

iphone 5s batarya patlamasından korkuyorum

telefoncuya git zorun ne aga tabii ki patlama ihtimali var işi profesyonellere bırak.
  3. Furkan Yanık

masaüstüme debug isimli bir not defteri içinde yazı çıktı

bugün birinde daha çıkmıştı sanki bu yanlış hatırlıyor olabilirim. garip.
  4. Furkan Yanık

Eski Pc'ye Windows 10

Kurma. Ben kurdum. Pişmanım :(
  5. Furkan Yanık

Trendyoldan kırılmaz cam aldım kılıf geldi ?

iletişime geçersen iade edersin adam sana senin telefonuna uygun bir cam gönderir bir umut.. Şansını dene
  6. Furkan Yanık

Trendyoldan kırılmaz cam aldım kılıf geldi ?

satıcı puanına değilde yorumu olan bir ürünü satın alsaydınız böyle bir sorun yaşamazdınız bence iade talebinde bulunun belki değiştirirler
  7. Furkan Yanık

Bazı oyunlarda kasma oluyor ACİL

ama ilerde ekran kartı değişirsen işlemcide değişmek zorunda kalabilirsin sana tavsiyem r3 3100 alman :) 1601479498 desteklemiyor maalesef :(
  8. Furkan Yanık

fazlasıyla yarar
  9. Furkan Yanık

şaka bi yana @drocco nun dediği gibi işlemciden kaynaklı olabilir işlemci sat r3 3100 al hem ilerdede ekran kartı değiştiğinde 1660s i bile besleyebilen bir işlemciye sahip olmuş olursun :) 1601478879 oda garipmiş araştırmadayım dönüş yaparsam 20 dakika içinde dönerim yoksa bulamamışım demektir :D
  10. Furkan Yanık

70 kasıyor diyorsan :D
  11. Furkan Yanık

Sıcaklık değerlerim nasıl?

yok aga ne sıkıntısı o galiba 86 derece sandı :D sıcaklık değerleri mükemmel :)
  12. Furkan Yanık

Pc kendini resetledi kendi acıldı

değiştir psu yu çoğu kişi frisby psulara C4 diyor
  13. Furkan Yanık

Laptopta sıcaklık değerleri

80 dereceye kadar çıkması normaldir 80 dereceden sonrası sıkıntılı olmaya başlar laptopunuzun ultra fan özelliği bulunmaktaysa açmanızı öneririm (oyun oynarken)
  14. Furkan Yanık

Arkadaşlar bilgisayarım aniden kapanıyor

bilgisayarın çok ısınmış olabilir 85 üstü dereceye çıktıysa pc kendi kendini kapatır işlemci ekran kartı vb zarar görmesin diye ama masaüstünde aniden kapanıyorsa bilmiyorum.
Top Bottom