Arama sonuçları: *

1. Furknaykc

Zamanla hislerin kaybolması

Rica ederim kardeşim, kendine iyi bak umarım gönlünce olur her şey.
  2. Furknaykc

Zamanla hislerin kaybolması

Neden burdayım diye sorgulamak lazım. Bu dünyaya geliş amacımız nedir ? diyerekten en başta bunu sorgularsak çıkacak cevaplar çok basit bu dünyanin yalan dünya olduğunun kanaatine varmalıyız okumalıyız çabalamalıyız ama asla inkar ve isyan etmemeliyiz her çıkış kapısı bizi yaratan Rabbimizden...
  3. Furknaykc

Garanti kredi kartı limitin üstünde yükleme ile taksit yapmak ?

Arkadaş öncelikle şöyle bı durumum var kredi kartim var ve limiti 2.500 bununla birlikte taksitli nakit avans çekerek 200 TL gibi bir ödemesi bulunuyor limitin hepsini kullandım ve ilk ayında ödemesini yaparak 200 TL gibi bir miktar kullanılabilir olmuştu. Bugün kredi kartina 600 TL borç ödeme...
  4. Furknaykc

Turk telekom icra takibi başlatması

Merhabalar yaşadığım bir sorun hakkında sizlerden bilgi almak için sormak istedim. Bundan 4 sene veya daha fazladır emin değilim Turkcell superonline kullanıcısı iken interneti kullanabilmek için zorunlu olarak Türk telekom ev telefonu çekti ve abonelik açıldı belirli miktar ona belirli...
  5. Furknaykc

18 Yaş altı tek başına otobüse binebilirmi

Izin belgesi yazıp size fotoğrafını çekip gönderirse büyük ihtimalle bir şey olmaz polis kontrol sağladığında felan fotoğrafı gösterebilirsiniz yok olmaz derlerse ailenizi arayabilirsiniz .
  6. Furknaykc

18 Yaş altı tek başına otobüse binebilirmi

Polis felan durdurursa aile izin belgesi isterler ceza işlemi bile yiyebilirsiniz. Aile izin belgesi ile çıkabilirsiniz ailenizden habersiz iş yapmazsanız daha iyi çünkü Allah korusun kaza felan veya size ulasamadiklarinda merak edebilirler aile önemlidir saygılar. 🤗
  7. Furknaykc

Muhabbet Kuşuna Suluktan Su İçmeyi Nasıl Öğretirim?

Hocam çıktığında sulugu dışarı önüne koyabilirseniz kendisi içer zaten cisminden belki öğretebilirsiniz süreklilik önemli 3 4 gün deneyebilirsiniz
  8. Furknaykc

Steam destek e postası bilen var mı ?

Çözüme ulaştım destek ekibi 24 saat içinde geri döndü ve geri aldım
  9. Furknaykc

Steam destek e postası bilen var mı ?

Az önce steam hesabımda değişiklik oldu şifrem e posta telefon numaram kaldırıldı steam destek ekibinin e postasını bilen varsa yardımcı olabilir mi
Top Bottom