Arama sonuçları: *

1. Gabenin yaveri

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Trdeki müşteri benim için önemli mi sence
  2. Gabenin yaveri

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Adamlar beleş oyunlara harcadığı para ile keşke launcher güncelleseler
  3. Gabenin yaveri

Steam hesabıma dolandırıcı mesaj attı! YARDIM!

Zaten bundan çıkış yaparsanız sitelerdende çıkış yaparsiniz
  4. Gabenin yaveri

Evet var Hesap detayları > Hesap güvenliği altındaki "Steam Guard yönet" seçin. Karşınıza gelen ekranın altında "diğer bütün cihazların yetkisini kaldır" seçeneğini seçin.
  5. Gabenin yaveri

Hocam PC açıksa hemen kapatip açın sonra Kaspersky ile tarama yapın
  6. Gabenin yaveri

Hocam bu arada hesabınızı kendim arattigimda fotolariniz ve açıklama duruyor trojan yemiş olabilirsiniz
  7. Gabenin yaveri

Siz her ihtimale karşı şifrenizi değiştirin hatta bence kasıtlı olarak pazar ve takas işlemi yapılmaması için şifremi unuttum yaparak veya guardi kaldırıp kurarak ban yedirtin hesaba 1709377574 Ya hocam bırakın bu Steam guardi savunmayı Steam guard bir b*Ka yaramıyor adamlar her türlü pazar...
  8. Gabenin yaveri

Steam Envantenterim Satılmış?

Skini alanlara bakmayacaksin senin skin aldığın isleme bak
  9. Gabenin yaveri

Knk sitelerle alakası yok stitelerle Steam API çalınır bizzat ben yasadım yaşayan onlarca kişiyle konuştum ortak taraf herkesin internetten bir şey indirmesiydi hatta benim gibi zararı büyük olan bazı kişiler virüsleri bulutta saklayıp suç duyurusunda da bulundu O siteler çoktan kapanmıştır 6...
  10. Gabenin yaveri

Hayır virüs sayesinde bilgileriniz kopyalanıyor Steam bazı kişilere yardımcı olmuştu son zamanlarda önceden kimseye yardım etmiyordu adamların bu durumu engellenmesinin çok basit yolları varken neden hâla engellemiyorlar anlamıyorum sizin zararınız ne kadar
  11. Gabenin yaveri

Adamlar steamın dosyalarındaki not defterinden senin hesap bilgilerini kopyalayıp senin ipin ile hesaba girip Steam guarda bildirim gitmemesi için itemleri 1 doların altına satıyorlar ve kendi paravan hesaplarından 3 centlik skinleri 100 200 dolara ilana koyup senin hesabından alıyorlar bu...
  12. Gabenin yaveri

Steam hesabına girerken beni hatırla kutucuğu aktif miydi
  13. Gabenin yaveri

STEAM ÖDEME KABUL ETMİYOR

Banka komisyonu ile geçiyor diye biliyorum
  14. Gabenin yaveri

CS:GO'da Bıçak Çıktı

Dediğin şey sana saçma gelebiliyor ama toplumun büyük çoğunluğu buna değer veriyorki bu fiyatlara saniyeler içinde satılıyor Elon Musk dediğin adam hayali paralara milyonlarca dolar yatırıyor emin ol değişik gelecek son kişi o 1671799254 Envanter linkini atarsan floata göre overpay alıp...
  15. Gabenin yaveri

Knk bu fiyatlar hiç bir şey ki titan hololu skinler 460k dolara kadar çıkıyor
  16. Gabenin yaveri

Skeleton knife vanillaya 14k veriyorlarsa iyi vermişler buff fiyatı 715 dolar Zaten
  17. Gabenin yaveri

Steam pazardan skin alınca çıkartmaları alabiliyor muyuz

Öyle bir şey mümkün değil
  18. Gabenin yaveri

Steam Hesabım Dolandırıcılıktan Kısıtlandı

10 TL için değmeyecek risk düzeleceğini sanmıyorum geçmiş olsun
  19. Gabenin yaveri

Steam topluluk banım varken takasla item alabilir miyim?

Gönderemezler 15 gün beklemen lazım
  20. Gabenin yaveri

STEAM envanterim ve bakiyem çalındı!

dolandırıcılık durumu olsaydı itemlerini çalan kişi kendi hesabını atardı steam hesabın açık olan bir bilgisayarda biri itemleri satmış olabilir yapabileceğin tek şey şifreni değiştirmek olacak steam destek sana yardım edemez
Top Bottom