Arama sonuçları: *

1. G

Türktelekom'da kalmalı mıyım ?

Hocam hangi ilden tt nin hizmetini alıyorsunuz 24 mbps ve 35 mbps nin fiyatlarını söyleye bilirmisiniz akşam tt ile bir pazarlık yapmaya çalışacağım
  2. G

35 lik olan hocam 1657812776 çünkü 8 lira farka değeceğimni düşünüyorum
  3. G

kablo net nasıldır hocam bilgisi olan varmı ? 1657812435 Hocam bugün babamıda aradılar bizim taahütümüz 9 veya 10. ayda bitecekti şuan yanlış değilsem 16 mbps ye 107 TL ödüyoruz 24 mpsye 150 TL ödemeli yeni kontrat yaptılar yapma dedim ama tabi sakalımız yokki sözümüz dinlensin. binamızda...
  4. G

Türk Telekom Hipernet alt yapısı

Türk telkomlulardan mı toplayacağım yani imzayı
  5. G

İmza yaşlı genç felan farkedermi veya bu adamlar bi sorumluluk taşırmı başıma bi sıkıntı gelirmi ?
  6. G

Arkadaşlar türk telekom alt yapı sorgulamada bizim yanımızdaki sokakata hipernet var ama bizim sitemizde yok onu herhangi bi yolla siteye o altyapıyı çektirebilir Miyim ?
  7. G

Türk telekom internet yönlendirme

O zaman internetimin felç olması doğalmı?
  8. G

Türk telekom internet yönlendirme

Başlıkla fazla alakaaı belki yoktur moderatör abilerim kusura bakmayın çünkü en mantıklı yer burasıydı sanırım. Sorunum şu tt internet kullanıyorum pcde 16 megabit hız alıyorum ama bir oyun indirirken maksimum 1.5 megabayt alıyorum buda sorun değil ama 1.5 megabayt indirmesine rağmen evdeki...
Top Bottom