Arama sonuçları: *

1. G

Çözüldü✓ İnternete satılanana e faturada fiyat farkı neden

hazır sistemlerde fiyat avantajı olduğu için ekran kartı piyasa fiyatı altında yazılır. Çünkü piyasa göre parça başı Avantajı hepsine bölünür
  2. G

Sinerji Sargas Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700 XT 14k🔥🔥🔥

dostlar selam İhtiyacı olan bu kasayı kaçırmasin fiyatı ile parçaları doğru orantılı Kaç adet stok var bilmiyorum Yetişen Alır diyorum (: Sinerji Sargas Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700 XT [Oyun Bilgisayarı...
  3. G

13800 TL Bandında Toplama Pc ?

Merhaba Monitör olarak bunu öneririm kullanıyorum 3100 3200 e kadar bulunabiliyor https://ty.gl/fxwymseiaa
  4. G

Rtx 3060 lı sistem ne kadar eder sizce ?

11 12k arası teklif edilebilir bence
  5. G

İ5 12400F + 3060 12GB SİSTEM ALACAĞIM TAVSİYE VE ÖNERİ

Hazır sistem neden tercih etmiyorsun daha uyguna geliyor bu şekilde pahalı
  6. G

13-15k arası Sistem Sadece kasa parçaları

Kendin toplama daha maliyetli olur, Hazır sistemleri takip edip alablirsin
  7. G

Arkadaşım 26000 TL'ye Bu Sistemi Aldı, Kazık mı sizce?

Hazır sistemlerde kasa 7k ya geliyor aşağı yukarı 2k monitör de 2k ekipman 11k ya halledilir 15k fazla ödemiş yazık olmuş
  8. G

Çözüldü✓ 10.000TL Bütçe Sizce Hangi Bilgisayarı almalıyım?

Dostum imkanın ve sabrın varsa bekle, Pc hocası gg6 rtx 2060ile 2k stoklu cihaz sattı 1660s görede daha iyi, Eger nakit alacak isen aciliyetin de varsa sarı sitede var bu bahsettiğim setlerdren
  9. G

Sizce Hangi Ekran kartı

36 ay garantili Asus dual rtx 2060 verelim? 15 günlük 5800tl
  10. G

🔥İ3 12100f Rtx 3060 Sistem 12999TL🔥

Dostlar hardissk yazma hızı vasat bana göre Anakart ve ram uyumsuzluğu? Sistem otomatik aşağıya çekecek ve biz kullanmadığımız bir özelliğe fazla para vermiş olacağız
  11. G

Seçtiğim ekipmanları değerlendirir misiniz?

Kardeşim bütçe meselesi tabi ama cat 8 kablo fazla gereksiz geldi 200megabit de alsan cat 6 aynı işi görür kulaklık ise aşırı pahalı geldi 6k bir kulaklığa? 🤔
  12. G

Sıvı soğutma montajı hakkında destek

Bu şekilde devam edelim tesekkurler
  13. G

Kutu içerisinden çıktı bunun gibi 2 tane ıntel bi tane amd icin olan vardı , Evet dediğiniz gibi tek aklımı kurcalayan husus ise sıvı soğutma 2 farklı kablo 2 farklı pin çeşiti olmasıydı CPU fan sogutucudaki fani sorunsuz taktim Bu sefer soğutma sistemindeki kablo 3 pinli olunca dediğiniz gibi...
  14. G

Ben bu konuda profesyonel birisinden destek almayalım sanırım buraya kadar getirdim ama devamını destek ile devam edelim teşekkür ederim bilgiler için
  15. G

Peki sizce soğutucu konumlandırdigim şekil doğru mu 1654638475 Birde harddisk yerine m2 kullandığım için bu kabloların boşta kalması normalmidir 1654638512
  16. G

Birde kasada USB 3.1 var bunu anakarta nereye takmayalım 1654638142 Aparat denilen şey nedir hocam görsel atabilir misin çıkıntı tarafına doğru taktim suan çalışmazmi yani
  17. G

1654637988 Bu şekilde çıkıntı varsa o tarafa doğru mu takayim yanı 1654638044 Çıkıntı var şimdi takmis olduğum şekilde doğru mu
  18. G

Tam anlayamadım demek istediğinizi
  19. G

Anakartta CPU fan 4 pin Anakarttaki CHA fanda 4 pin Fakat soğutucu da ki girişler 1 tanesi 3 girişli 1 tanesi 4 girişli Anakarttaki CPU fana 4 pinli soğutucunun fanını taktim Fakat pompa da 3 pin girişli karttaki ise CHA fan ise kart üzerinde 4 girişli sağdan yada soldan bos mi bırakmam gerekli
Top Bottom