Arama sonuçları: *

1. G

Aralıksız oyun oynamak bilgisayara zarar verirmi?

Efost balkon olmayabilir Arkadaşın olmayabilir ama Beynin var beynini kullan kardeşim hava al sokağa çık markete git pazara git avm ye git oyun oynamak zarar vermez ama dozunda ise Ciddiye alamadım senin bu yorumlarını Balkon yoksa cam. Var cami aç dışarı seyret yani
  2. G

Aralıksız oyun oynamak bilgisayara zarar verirmi?

Bilgisayara birsey olmaz ama Senin beden ve ruh sağlığın açısından Yemeğini yiyip genel ihtiyaçlarını karşılaman ve hava alıp dışarıya çıkman kafanı dağıtmak sağlıklı olacaktır
  3. G

DisplayPort' mu yoksa HDMI mı daha iyi?

Hz konusuna kadar vakifim sonrası hakkında daha tecrübeli arkdslarin bilgi vermesi sağlıklı olacaktır Ben bahsettiğiniz farkı hiç bir zaman gözle göremedim (:
  4. G

DisplayPort' mu yoksa HDMI mı daha iyi?

Monitör unun Hz değerini biliyor musun? Eger bıliyor isen 144 165 hz ve üzerini dp ile alırsın ama artık yeni nesil bazı hdmi kablolarinda 144 Hz e kdr görüntü aktardgini gördüm (:
  5. G

Psu Kablosundan Cızirti Geli̇yor Lütfen Yardim

Hiç mi yakınlarında bilgisayar kullanan birisi yok? 1659039571 Güç kaynağı kasanın altında ise FAN kısmı aşağı gelecek şekilde olması önerilir, Aşağı gelecek şekilde dememizin sebebi hava akışını sağlar ve toz filtresi vardır havayi atar diye Ama. Yazılı bir kural felan değil hiç bir...
  6. G

Psu Kablosundan Cızirti Geli̇yor Lütfen Yardim

Sadece kablo dediğin şey monitör kabloları da uyar, Bi arkadaşının evinden güç kablosu al tak dene bakalım psu girişi mi sorun lu kablo mu kendinde arızayı tespit edip firmadan talebini değerlendirirsin
  7. G

RX 6600 Sistemde beklenenden düşük FPS

Ne kadar ücret ödediniz sistem için
  8. G

Bi toplama bilgisayarciyla anlasip sistem kurdurdum

İşlemci ve ekran kartı yanlış seçim, hele Hele ekran kartı biraz vasat olmuş ederi 1.5k maksimum İade edin hocam hakem heyetine gidin zabitayi arayın faturasız işlem yapıyor deyin
  9. G

Bilgisayar kasa içi montaj desteği hk.

Herkese Merhaba Intel i3 12 Rx6500xt Kasalı bir setup hazırladım parçalar tarafıma ulaştı birde corsair h45 model sıvı soğutma var Bunlarin montajı hakkında Bursa içi ücretli montaj desteği sağlayabilecek bir dostumuz varmıdir Özelden de dönüş sağlayabilirsiniz teşekkürler
Top Bottom