Arama sonuçları: *

1. Hasan enes

Kasa ve Fanlar Çalışıyor Görüntü Yok

Aynısı 1 ay önce başıma geldi kısa devre yapmış olabilir benim tanıdık bilgisayarcı ya verdim yapmıştı kısa devre yapmış temizledikten sonra söylediklerinin aynısı oldu bendede
  2. Hasan enes

Kefir patladı ekran kartına kefir girdi

Agaaa bu ne nasıl bir cenabetlik geçmiş olsun gardaşım
  3. Hasan enes

Bilgisayar aniden kapanıyor

Aynı sorun bendede var konuyu takipteyim umarım yardımcı olan olur
  4. Hasan enes

Sorunsuz çalışıyordu temizledim çalışmıyor

Bios pilini takmadanmı deniyeyim 1704397448 Deniycem kral
  5. Hasan enes

İnş tozdandır tekrar deniyip haber vericem çok teşekkür ederim
  6. Hasan enes

Yarın tekrar deneyeceğim taktigimiz yerdeki yere toz kaçmış olabilir mi acaba cunki aşırı tozluydu full ufledim bilmiyorum valla kafayı siyiracam keşke hiç temizlemeseydim 1704396067 Knk kaç kere öyle yapıp denemem gerekiyor ramları 3 kere söküp taktım
  7. Hasan enes

Ekran hiç gelmiyor kasa fanı işlemci fanı ekran kartı fanı çalışıyor sadece ekran gelmiyor + klavye ve mouse ışıklarında gelmiyor
  8. Hasan enes

Ramları sildim ful ram olmadan denedim yine aynı sorunu veriyor 1704395620 Kontrol ettim hocam sorun aynı ramı çıkardım denedim taktım denedim halen aynı 1704395684 Ramları çıkarttım taktım ama aynı knk bilemiyorum ne yapacam
  9. Hasan enes

Çok sulu temizlemedim hocam ama dediğiniz gibi mi bilmiyorum kasayı çok ters düz yaptım
  10. Hasan enes

Yok işlemci fanını hiç ellemedim bios sıfırlama dediğiniz gibi yaptım sorun halen aynı power tuşu yanıp sönüyor tüm fanlar çalışıyor işlemci fanı ekran kartı fanı kasa fanı ama monitör fare ve klavye çalışmıyor
  11. Hasan enes

Arkadaşım pc'ye tekme atmış çalışmıyor

Bende ıslak mendille sildim öyle şuan fanlar çalışıyor ekran kartı işlemci fanı vs çalışıyor PC ekran açılmıyor power tuşu yanıp sönüyor
  12. Hasan enes

Nasıl resetliyicem kral monitör bile açılmıyor biraz cahilim kbmayin PC konusunda 1704303255 Yok kral onu ellemedim
  13. Hasan enes

Knk herşeyi çıkardım ekran kartı ramlar vs ıslak mendille silip kuruladım 1704300123 Hicbirsey yazmıyor ekran açılmıyor power tuşu yanıp sönüyor
  14. Hasan enes

Bilgisayar kasasını temizledim herşeyi taktım power tuşu yanıp yanıp sönüyor ekran gelmiyor acaba sorun nedir 1704294263 Nolur yardım edin
  15. Hasan enes

PC NASIL SIFIR ATABİLİRİM

Teşekkürler hocam suan dosyalar kurulum için hazırlanıyor
  16. Hasan enes

Yaptım hocam şimdi teke düştü 465 gb diyor sil işareti gitti sürücü yükle yapicam değilmi
  17. Hasan enes

M2 ssd var tek hepsini tek tek sil yapıyorum demi
  18. Hasan enes

Dm bakabilirmisin hocam
Top Bottom