Arama sonuçları: *

1. H

2. ekran saniyelik beyaz oluyo

2 ekranıda aktif kullanırken 2. ekranda çok kısa bir süreliğine ekran beyazlaşır gibi olup düzeliyor.
  2. H

microsoft store da eskiden var olan uygulamalarımı yükleyemiyorum.

microsoft store dan mı bahsediyorsun microsoft store uygulamalarından mı ?
  3. H

sıfırladıktan sonra yaptım tüm güncellemeleri
  4. H

Microsoft store dan netflix indirmiştim. Pc yi sıfırladım tekrar indireceğim zaman yükle dediğimde veya yanındaki üç noktaya bastığımda hiçbir şey olmuyor.
  5. H

Bilgisayar kendi kendini kapatıp açıyo

Hayır
  6. H

Bilgisayar kendi kendini kapatıp açıyo

Flash belleğe windows attım. Ve pc ye windowsu tekrar yükledim. Windows yüklemede shift f10 ile cmd ye girip disk leri temizledim ve izlediğim kişi yaptığı için windowsu kuracağum diski convert MBR mi öyle bir şeydi onu yaptım. Sonra windowsu kurdum ssd ye ama kurulum bittikten sonra bilgi girme...
  7. H

Ekran da kırmızı benekler çıktı

Eyvallah yarın yeni alıp deneyecem
  8. H

yeni almak düzeltir mi? çünkü bilgisayarı sıfırladığımda bi sorun yoktu .Ekran kartı driverı nı yüklediğimde tekrar o sorun çıktı.
  9. H

evet kullanıyorum
  10. H

Oyun oynarken birden bilgisayar dondu. Hiç bir şekilde tepki vermedi. Bende pc ye rest attım. Sıkıntı yoktu. Sonra steami açarken tekrar dondu tekrar rest attığımda ekranda kırmızı benekler çıktı. Ekran kartı driverlarını falan kurdum düzelmedi bende pc yi sıfırladım. Sıfırlandıktan sonra...
  11. H

Oyunlarda fps drop yaşıyorum

Arkadaşlar ram az olduğu için droplanıyormuş bir 8 gb ram daha ekledim düzeldi aynı sorunu yaşayan varsa diye yazıyorum
  12. H

Oyunlarda fps drop yaşıyorum

Oyunlarda fps im yüksek olmasına rağmen sürekli fps drop yiyorum. Red dead redemptiın 2, PUBG, Green Hell, gibi oyunlarda yaşıyorum bu sorunu. cs:go vb oyunlarda olmuyor. Ekran kartı kullanımım hiç bir şekilde düşmüyor oyun içindeyken yani darboğaz olmuyor ekran kartında. Ve işlemci kullanımım...
  13. H

Bazı oyunlarda kasma oluyor ACİL

anakartım sıkıntı çıkartırmı i3 9100f ile ?
  14. H

anakartım intel olduğu için bide onu değiştirmem gerek onuda yapamam i3 9100f nasıl işime yararmı
  15. H

fps yüksek gözüküyor ama sürekli kasıyor 10 fps gibi
  16. H

ekran kartı : asus rog strix rx 570 oc edition 4gb işlemci : intel i3 6100 3.8 ram : hi-level 8gb 2400mhz anakart : asus h110m-k Oyunlarda kasmalar oluyor ayarları ne yaparsam yapayım hep kasıyor low yapıyorum fps 70 kasıyor ultra yapıyorum 60 kasıyo (fortnite ...
  17. H

bilgisayarımda lg webos var

bu neden var sileyim mi?
Top Bottom