Arama sonuçları: *

1. ImPencıl

13K Sistem Toplama Önerisi

Önerilerinizi bekliyorum.
  2. ImPencıl

10-11K Bandında Sistem Önerisi

1660 superli olan sistem sıfır mı ?
  3. ImPencıl

Sıfır düşünüyorum.
  4. ImPencıl

İkinci el hariç her türlü öneriye açığım.
  5. ImPencıl

Bu bilgisayara hangi monitör almalıyım

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-aoc-24g2ae-bk-24-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1172026300.html?gclid=CjwKCAjwrZOXBhACEiwA0EoRD52Edj_yMO9DeDIrPO_OFEGcM_ix9KDdmSV-AarAL3YpWqWOD4ZiwBoC6gwQAvD_BwE
  6. ImPencıl

WTC Super Sistem Alınır mı?

Tabi hocam, belli başlı kronik sorunlu daha doğrusu sorun çıkarma ihtimali fazla olan ssdler var. İnternetten bakarak basitce bulabilirsin. Onun dışında sorun çıkarmaz.
  7. ImPencıl

Kasma kesinlikle yaşamazsın.
  8. ImPencıl

E-spor düzeyinde kusursuz bir oyun deneyimi istiyorsan tabi yetersiz gelecektir. Fakat keyfi oyun oynatsın, kasma drop yaşatmasın dersen üzmez seni. Videolarını yt'dan izlersen daha net olur senin için.
  9. ImPencıl

Arkadaşın önerdiği bu sitede bulunan sistemde 1660 super var. Kesinlikle fiyatına göre daha iyi bir seçim olacaktır. https://www.itopya.com/vokgloryamdryzen54500pnygeforcegtx1660superdualfan6gb16gbddr4500gbnvmem2ssdgefo_h19921
  10. ImPencıl

Sorunuzun cevabını net olarak arkadaş vermiş. :)
  11. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

H Hocam 2021 yılında 2GB belleğe sahip bir ekran kartı ne kadar mantıklı ? Öneriniz düşünülebilir. Fakat topladığınız sistemdeki ekran kartı R9'dan daha çöp.
  12. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

Öncelikle önerdiğiniz işlemcinin fanı oyun bilgisayarı için yetersiz bir fan. Bu yüzden o işlemci için ekstra bin fan almak gerekir. O da nerden baksanız 150-200 TL tutacaktır. Ayrıca önerdiğiniz ekran kartı arkadaşında dediği gibi çok eski. R9 380 2015 yılından kalma bir ekran kartı olduğu için...
  13. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

Bence bilgisayarı kendiniz toplayın. Mesela PSU gibi önemli parçaları sıfır alıp, ekran kartını RX560 veya 1050Ti gibi ikinci el alabilirsiniz. Daha sağlıklı olur. Tabi şuan ki durumunuz buna yetiyorsa. Fakat bu sistemi alıcaksanızda tüm kontrollerini detaylı yapın.
  14. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

Aynı bütçeye daha iyisini şuan bizimle paylaşır mısınız ?
  15. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

Kesinlikle alınmaz gibi bi tabir yok hocam. Parçalar eski. Fakat siz işinizi maksimum düzeyde garantiye almaya çalışın. Sonuçta ortadaki para az değil.
  16. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

Günümüzde başlangıç seviye oyuncular için ekran kartları bile 3000-4000 TL. Her kişinin bütçesi aynı olmuyor.
  17. ImPencıl

BU PC ALINIR MI? 2.EL

Hocam bilgisayarın tüm parçaları sonuçta kullanılmış. Her parçayı tek tek kontrol ederek alınabilir. Fakat bir parça kontrolünde nelere dikkat etmeniz gerektiğini internet üzerinden iyice araştırın. Çünkü günümüzde ************* satıcılar fazlasıyla bulunuyor.
  18. ImPencıl

Max 200 TL gaming kulaklık önerisi

Arkadaşınız ayarlarını yeterince kurcalamamış olmalı.
  19. ImPencıl

Ben JD 710 modelini kullanıyorum. Dipses sorunu orjinal yazılımı ile kolayca ortadan kaldırılabiliyor. Tecrübenizin olmadığını varsayıyorum. :)
  20. ImPencıl

Stoklarda kalmadı diye biliyorum. Ayrıca stok açılıyorsa kesinlikle bende öneririm.
Top Bottom