Arama sonuçları: *

1. ImToretto

Sigara içmeyen biri Hangi likiti tercih etmelidir?

https://puffbar.com/collections/puff-ultra-zero Şu şekilde Alt kısımda aromaları var. %0 diyor. 24 Dolar. Pekte pahalı değil 8 bin çekim için bence
  2. ImToretto

Sigara içmeyen biri Hangi likiti tercih etmelidir?

Konudan bağımsız ama bu konuyu araştırırken bir şeye denk geldim. https://puffbar.com Bu sitede %0 nikotinli puff bar satıyorlarmış sanırım orijinal sitesi. bilgisi olan var mı?
  3. ImToretto

Bu fitness programı düzenli mi

Ekte herhangi bir fotoğraf yok hocam.
  4. ImToretto

GYM Programınızı yazar mısınız?

4 Günlük Split Prog. PAZARTESİ: (Süper Set Şeklinde) 4x10 Göğüs-Ön Kol Dumbell Press + Dumbell Dış Kol Alt Kesme + Dumbell Curl Alt Fly + Z Bar 21 Dumbell Çift İndiriş + Z Bar Bilek SALI: (Sırt-Arka Kol) 4x10 Makine Alttan Geniş Çekiş (Lat Makinesinde) Serbest Pull Down Lat Pull Down One Arm...
  5. ImToretto

{BULUNDU} Annem için Lipiodol Ultra Fluid arıyoruz!

Şuan Hastaneyi beklemekten başka çaresi yok arkadaşın. depolarda yoksa dedikleri gibi hastanenin özel olarak getirttirmesi gerek.
  6. ImToretto

Sabah pek aktif moderatör olmuyor sanırsam orada.
  7. ImToretto

Çok Geçmiş olsun. Up Up Up.
  8. ImToretto

Görüştüğüm iki doktor da protein tozunun zararlı olduğunu söyledi

örneğin benim yoğun egzersizlerim var. günlük 200 gr protein almama tekabül ediyor. Günlük 750 , 800 gr. kırmızı et tüketmem gerek. 100 Gr Et = 26 gr Protein Günlük zaten 750 gr kırmızı et tüketemeyeceğime göre bu yüzden proteini takviye şeklinde almam gerek.
  9. ImToretto

Görüştüğüm iki doktor da protein tozunun zararlı olduğunu söyledi

Her ağızdan bir laf söyleniyor. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi protein tozu dediğimiz şey takviye gıdadır. yani sen hergün 1 kg kırmızı et tüketemeyeceksen o proteini protein tozundan alırsın. ( Eğer kardeşim ben alırım dersen hergün kırmızı et balık vs. o zaman kullanmana gerek bile yok)...
Top Bottom