Arama sonuçları: *

1. Jackk_Sparrow

63 net iyi midir ayt için

Sayısal ayt 63 net zannettim kafayı kıracaktım :D
  2. Jackk_Sparrow

Okulunuz kaçta başlıyor?

akşam 9 buçuk :D
  3. Jackk_Sparrow

Okulunuz kaçta başlıyor?

9 dan 9 buçuğa kadar.
  4. Jackk_Sparrow

6 Eylül'de okullar açılıyor

Açılacağı zaten belliydi.
  5. Jackk_Sparrow

6 Eylül'de okullar açılıyor

Okulların açılmadığını bilmeyen mi var kardeşim bomboş konu açmışsın.
  6. Jackk_Sparrow

YKS TYT-AYT Kaç netle başladınız kaç net yaptınız?

Olucak olmucak diye bir şey yok öyle bi dedin ki mezuna kalıp da ilkinden daha iyi sonuç yapan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Hayatından ekstra 1 yıl daha gidiyor ve sonuç yine aynı.
  7. Jackk_Sparrow

YKS TYT-AYT Kaç netle başladınız kaç net yaptınız?

Olmazsa mezuna mı kalırsın? Çok saçma bir cümle.
  8. Jackk_Sparrow

yks 2022 tyt-ayt set önerisi

Bu sene hayatta kalkmaz, kalktı da bizim mi haberimiz yok hocam :D Tüm Türkiye yerinden oynar kalksaydı.
  9. Jackk_Sparrow

LGS Sınavı ile İlgili Okullar MEB'e Dava Açıyormuş!

Dimi, bizim zamanımızda sınava girerken sistem değişti dava açalım o zaman :DD
  10. Jackk_Sparrow

9.Sınıf Fizik Sorusu

Bu konuyu hatırlamak imkansız ama C diyorum ben de. İş korunumundan 2 si de doğru. 3. Öncülde ağırlığı almamış.
  11. Jackk_Sparrow

İngilizce projem için ücretli yardım edebilir misiniz?

Defalarca okuduğum bir kitap. Hem türkçe hem ingilizce. Ama yardım edemeyeceğim kusura bakma.
  12. Jackk_Sparrow

Anadolu lisesi kazanabilirmiyim?

Bilinmesi imkansız bir soru olduğu için olabilir mi? 1619211337 Ben gördüğümü söylüyordum.
  13. Jackk_Sparrow

Hayır kasmıyorum.
  14. Jackk_Sparrow

Kekolar cayır cayır kaynıyor. Liselerde daha çoklar.
  15. Jackk_Sparrow

Nerden bilim.
  16. Jackk_Sparrow

LGS için çalışma tavsiyeleri

Dersi derste öğren yeter diye bir cümle vardır. O bile yeterli olabilir. Seni yüksek yerlere taşımaz ama düşürmez de. Fakat senin dediğin çok değişikmiş hocam. Nihayetinde de bir Anadolu Lisesinde okuyorsun. Yüksek sonuç yapmamışsın ama düşük de sayılmaz anlaşılan. Düzenli çalışmak çok...
  17. Jackk_Sparrow

Ben de zekâdan bahsetmiyordum. Son hafta çalış diyen sığırdan bahsediyordum. Üstün zekâlı insan her saçma sınavı yapar. Ama normal bir zekâ sınavları pek fazla etkilemez. Akıllı olmak önemlidir.
  18. Jackk_Sparrow

Hocam koskoca sınavdan bahsediyoruz yazılı değil. Dediğiniz tamamen saçmalık ve yanlış. Sizin ne yaptığınız beni ilgilendirmez demekki üstün zekâlısınız.
  19. Jackk_Sparrow

3 yılda da amma değişmiş sınav :D bizim zamanımızda 450 puan 0.5 yüzdelik dilim yani istediğin her okul demekti.
  20. Jackk_Sparrow

Yüzdelik dilimi kaça denk geliyor 9 falan mı? Yeterince çalıştıysan denemeler çözdüysen ki çözmeye devam et. Sözel kısmı fullemeyi hedefle. Lgs ye ilk girenlerden olarak bizim zamanımızda Sözel kısım kolaydı :D Uzun ama basit sorular konu eksiğin yoksa Türkçe hariç fullerdin. Türkçeyi de...
Top Bottom