Arama sonuçları: *

1. J

DA-C4 GENCER GAMİNG RX6650XT SİSTEM NE KADAR EDER

al sat için almadım al sat ıcın almıs olsam ılan acmak ıcın 20-25 gun neden beklıyım veya kutusunu acıp degerını dusurıyım satma amacım yok sadece yakın bır dostum almak ıstedı teklıf verdı bende pıyasasını bılmedıgım ıcın forumda sordum bilmeden konusmak en kolayı sende haklısın ayrıca al...
  2. J

teşekkür ederim ikinizede iyi günler
  3. J

bu videodaki sistem 6650xt versiyonlusu 1689345576 sizce nedir değeri hocam kutusu tam
  4. J

2 hafta önce videonun çıktığı tarih
  5. J

Merhaba arkadaşlar da-c4 rx6650xt li sistemi satmayı düşünüyorum fiyatı piyasası nedir
  6. J

GENÇER GAMİNG DEN ALDIĞIM DA-C4 SİSTEM HALA KARGOLANMADI

merhaba hocam sizin 6650xtli sistem miydi ne kadara satmıştınız
  7. J

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

11999 Ryzen 5 5600 Asus B450 Xpg 8x2 3200mhz 500gb kioxia m2 Asus rx6600xt Spec delta RGB kasa 650w
  8. J

V5 i satmalimiyim 5500 e

Merhaba arkadaşlar V5 bilgisayar i sizce 5500 e satmalimiyim açıkçası bu ay çıkacak sistem olursa diye ve indirimler için satmak istiyorum ama dolar da arttı kararsız kaldim
  9. J

V5 sistemde hazır Windows kullanılmalı mi

Merhaba sistem geldi ve içinde Windows 10 ve geforce experience kurulu sizce kullanıcının boyle yoksa sifirliyim win 10 pro mu kurayım kendim bunu kullansam bı zararı olur mu
  10. J

Md2 sistemine teklif geldi sizce mantıklı mi

Merhaba arkadaşlar Md 2 sisteme monitör dahil 6250 veren biri var monitörde sadece ufak çizik var başka hiçbir şey yok ne yapmalıyım mantıklı mi
  11. J

Arkadaslar acil bakarmisiniz bi md 2 sistemimi satmak istiyorum ve teklif gelfi

tamamdir hocam tavsiyeniz icon tesekkur ederim hocam sizce kac olmalo fiyat
  12. J

Arkadaslar acil bakarmisiniz bi md 2 sistemimi satmak istiyorum ve teklif gelfi

arkadaslar merhaba md 2 sistemime bir teklif geldi ozellikleri bunlar sizce satmalimiyim gtx1650super ryzen 3 3100 16gb xpg ram 480 gb ssd b450 asus 650w sharkoon psu lg 144 hz monitor gelen teklif 6800 sizce ne yapmaliyim
  13. J

MD2 Sistemim Hazır, Yarın Kargoda

Arkadaşlar benim de sistem geldi ama sorunum var acaba yanlış bı set mi takdim Abdullah abi konu açmıştım profilimde gözükür belki bı bakarmisin
  14. J

MD2 ALANLARIN TESLİMAT SÜREÇİ ?

Kargosu verilenler siz ne zaman sipariş ettiniz
  15. J

MD2 ALANLARIN TESLİMAT SÜREÇİ ?

Ne zaman sipariş ettiniz
  16. J

Sizce hangisi daha f/p olur md2 - 50k like (anket)

Biliyorum daha çıkmadı ama merak ettim
  17. J

md2 sistem sipariş ettim ama

banada öyele geliyo ama bilmiyorum şimdi galiba daha fp demedi ama sürpriz bi sistem dedi
  18. J

md2 sistem sipariş ettim ama

arkadaşlar sistemi sipariş ettim ama 1 hafta içinde gelicek yeni sistemi merak ediyorum sizce ne yapmalıyım benim fikrim: eğer daha iyi bi sistem gelir ise ya iaede ederim yada satarım sizce ne yapıyım
Top Bottom