Arama sonuçları: *

1. J

Millenicom Kullanan Var mı?

Sadece arayarak mı yapabiliyorsun,başka yolu var mı ?
  2. J

Upload iyi, Download kötü

Türk telekom çok farklı değil. Milleni veya Netspeed önerebilirim.
  3. J

1 Ayda Ne Kadar İnternet Kullanıyorsunuz?

Modem arayüzün'ün hangi seçeneğinde yazıyor ?
  4. J

Hiç bulaşmanızı önermediğim internet sağlayıcıları!

Adamlar sizle sohbet ediyor ne güzel,daha ne yapsın!
  5. J

Hiç bulaşmanızı önermediğim internet sağlayıcıları!

Hocam oraya D-Smart'ı eklemenizi özenle rica ediyorum. Adamlar'ı arıyorum hızım niye düşük geliyor diye sağolsunlar her seferinde yüzüme kapatıyorlar.
  6. J

saha dolabi ile modem arası kaç metre olmalı ortalama

İstanbul'da yaşıyorsan comnet yada millenicom öneririm. @alpolojix bu konuda bilgili daha iyi seçenek sunabilir.
  7. J

Öneri 24 AY Taahhüt Beklemeden İnterneti İptal Ettirmek

Rica ederim. Yok ettirmedim açıkçası bir yerden sonra uğraşmak istemedim,zaten yakında uğraşmadan farklı bir internete geçicem.
  8. J

Mi box s 4k hata veriyor

Aldığınız yer ile iletişime geçin,donanımsal bir şey de olabilir. İlla ki yardım ederler.
  9. J

Mi box s 4k hata veriyor

Televizyondan Hdmı kısmına girdiniz mi?
  10. J

en fazla 100 TL bandında alabileceğim internet sağlaıcısı

Bildiğim kadarıyla onlar yinede 100 mbps verebilirler ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Bence siz bi arayıp konuşun altyapım bu kadar destekliyor bu paketi sağlayabilir misiniz diye
  11. J

en fazla 100 TL bandında alabileceğim internet sağlaıcısı

Netspeed 75 mbps 95 TL Millenicom 100 mbps 110 TL
  12. J

İnternet Taahhüt İptali Hakkında

Söylediği şartları uygulamıyor zaten yoksa iptal etmek istemezdim.2 defa kendilerinden kaynaklı internet kesintisini(8 gün) internet faturasına yansıttılar Toplamda 120 TL verdik. Uydu ise daha kullanmadan bozuldu diyebilirim, televizyonu açtım kapattım baktım ki kanallar açılmıyor yine servis...
  13. J

Sanmıyorum bunu yaparsam internetin hız sorunu çözerler ve bir kaç hafta sonra yine aynı hız ve sürekli döngüye girer
  14. J

24 mbps Paket kullanıyorum ve genelde aldığım hız değişiklik gösteriyor gündüz iyi akşamları 10 mbps altı. Sözleşme imzalamadan internet hizmeti getiren firma mı var sanki. Bu dediğiniz sözleşmenin üzerinde illaki bulunur değil mi? Bakıp inceleyeceğim çünkü
  15. J

Selamün Aleyküm, D-Smart 24 ay İnternet aboneliğim var ve cayma bedeli ödemeden iptal ettirmek için Tüketici Hakem Heyeti'ni aradım ve bi sonuça ulaşamadım çünkü İnternet Sağlayıcılarının 24 ay Sözleşme Hakkı varmış. Ama bununla ilgili "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 52. Madde 4. fıkra...
  16. J

Yardım D-Smart Cayma Bedeli

Reis D-smart kullanıyorum bende ve 2022'in sonlarına doğru biticek benimde süresi. Ben müşteri hizmetlerini arayıp "Ben Kanunlara göre İnternet taahhüt'ümü iptal etmek istiyorum" dedim.Kanun = Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 52. Madde 4. fıkra: "Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir...
  17. J

İnterNet Altyapı Sorgulama Sorunu

İnternetten altyapı sorgulama yapıyorum bütün sitelerde sonuç aynı maks. Hız 17 mbps anlamadığım bir şey var önceden daha yüksekti bu değer ve de bütün binanın 67 mbps gösteriyorken sadece bizim daire 17 alıyor maks anlamadım bu olayı aydınlatabilecek var mı ? (Şu an 24 mbps VDSL kullanıyorum)
  18. J

Rica ederim mutlu ettiniz beni :)
  19. J

Arkadaşlar D-Smart kullanıyorum ve bi arkadaşım önerisi üzerinde Türknet'i iptal edip D-Smart'a geçtim (Keşke Dinlemeseydim) Türknet'i iptal etme sebebim oda kesiliyordu sürekli.Anlamıyorum diğer Ülkelere göre daha fazla para verip hem daha az hız alıyoruz ve daha sık kesinti yaşıyoruz.Bu arada...
Top Bottom