Arama sonuçları: *

• Users: Jnwander
  • In Futbol
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. J

Süper Lig'in Resmi Twitter Sayfası Açıldı!

Onu da isticekler :/
  2. J

Süper Lig'in Resmi Twitter Sayfası Açıldı!

Fener görmesin.
  3. J

Ali Şansalan 3 Fenerbahçe 1

Son 10 yıldan bahsetmiş yalnız. Zamanında Galatasaray'ın yaptıkları olmasa diğer takımlar Cl'ye bile gidemeyecekti. Ayrıca bu daha güncellenmemiş puan sistemi.
  4. J

Boşver jamaikalıronaldo sen hayatının keyfini çıkar.
  5. J

Güzel kardeşim adam dalga geçiyor,ironi yapıyor. Sen ironi bilmek,espri anlamak ?
  6. J

Boşver knka sen konuyu anlamamışsın.
  7. J

GALATASARAY 3 RİZESPOR 2

Bu fotoğraf sana bir şey hatırlatmıştır umarım.
  8. J

GALATASARAY 3 RİZESPOR 2

Siz maçı tam izlemediniz galiba ? Rize'nin attığı ilk golü öncesinde Berkan'a 2 faul yaptılar,Var'a bakılmasına rağmen gol sayıldı. Ayrıca Mustafa Muhammed'e yapılan net penaltı çalınmadı. Bunları da konuşalım ?
  9. J

GALATASARAY 3 RİZESPOR 2

Başlık yanlış yalnız. Galatasaray 3 Malum Takım 2 olmalıydı.
  10. J

Galatasaray 1 - Lazio 0 ( maç sonu )

Bizde sana onu anlatıyoruz zaten. Sen sanki takım şansa bala 1 tane gol buldu,kazandı gibi konuşuyorsun. Halbuki gole kadar rakibi kendi sahasına sokmayan,ezici bir üstünlükle top oynayan takım vardı. Gol gelecek gibiydi,böyle geldi.
  11. J

Lazio mu oynayamazdı ? Köy takımı değil bu haberin olsun,adamlara 1 tane net hata verselerdi çok büyük ihtimalle gol ile biterdi o pozisyon. Ayrıca zar zor yenmek değil,iyi oynayıp yenmek burada önemli olan,keşke azcık objektif baksan.
  12. J

Her ne kadar şanslı bir gol bulsada net HAKEDEREK kazandı Galatasaray. Adamlara top oynatmadılar.
  13. J

Size göre en iyi stoper kimdir ?

Sergio Ramos!
  14. J

Mustafa Muhammed Bordeaux'a transfer oldu.

Sandığım için söylüyorum zaten.
  15. J

Form tutursa Mustafa yer onları.😀
  16. J

Mustafa Muhammed Fransa Ligue 1 ekiplerinden Bordeaux takımına transfer oldu. İlk gördüğümde şaşırdım açıkçası,garip geldi. Biraz daha kendini gösterseydi daha büyük kulüplere çok daha büyük meblağ'lara giderdi diye düşünüyorum.(Transfer ücreti net bilinmiyor,10M Euro iddia ediliyor ve bu...
  17. J

Galatasarayın avrupa grup rakipleri belli oldu

Altyapı ve genç oyunculara zaten önem veriyoruz,sen takımı takip ettiğine emin misin ? Yeni transfer Morutan 3.5 milyona aldık ve bu paraya gayet iyi transfer. Daha genç ve Hagi'nin geliştirdiği,bize önerdiği bir oyuncu. Yerli oyuncu yetiştirmeye çalışsak da TFF sürekli saçma sapan kurallar...
  18. J

Transferi yönetim yapıyor zaten. Hoca rapor verir,yönetim değerlendirir ve uygunsa transfer yapılır. Diagne olayını anlattım zaten. 5 milyona aldıkları hangi adamdan bahsediyorsun? Şu an ki transferlerimizin bir kaç tanesi hariç genç ve iyi oyuncular,en azından eskisi gibi formu bitmiş yaşlı...
  19. J

Yaş ile td'liğin ne alakası var ? Yaşlı olmasına rağmen hala iyi Td'lik yapan bir sürü hoca var piyasada. Ayrıca dünkü oyun ciddi anlamda istekli ve iyiydi,uzun zaman sonra böyle bir Galatasaray izledim. Kıyasladığın futbolcular da saçma. Boey şuana kadar harika top oynuyor,Cicaldau ligte güzel...
  20. J

Hocam o yönetim değişti zaten ? Ayrıca adama o zaman yaşı olmasına rağmen iyi bonservis bedeli vermişlerdi(Pişman olduk orası ayrı) FFP olayları ve transferi geç zamana bıraktıkları için Diagne gibi bir adama da 13m verdiler. İlk zaman ki performansını beğenmesem de şimdi gerçekten iyi oynuyor...
Top Bottom