Arama sonuçları: *

1. Kürşat Arslan

DA-V6 2.El Satıcıların Fırsatçılığı

Asıl işim inşaat sektörü diyebilirim. Kum değil ama alçı taşıdığım oluyor. Kimse alalen sövemez kardeşim. Cesaret ve parası varsa ayrı.
  2. Kürşat Arslan

DA-V6 2.El Satıcıların Fırsatçılığı

Yıllardır 2. İş olarak alsat yaparım, son birkaç aydır linç girişimlerini anlamak için çaba sarf ediyorum ama anlayamıyorum. Araç, bilgisayar ve bileşenleri hatta borsada da al sat yapıyorum. Biri bana borsada fırsatçılık yapıyorsun dese ne derim bilmiyorum 😁
  3. Kürşat Arslan

PC Hocası yeni sistem sizlerle! " 9.499 TL RTX 2060 "

Paylaşım için teşekkürler. Araç kullanırken gördüm alamadım.
  4. Kürşat Arslan

PC Hocası yeni sistem sizlerle! " 9.499 TL RTX 2060 "

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-12100f-zotac-rtx-2060-msi-h610m-bomber-kioxia-500gb-ssd-16gb-ram.html
  5. Kürşat Arslan

Technopat YENİ RTX 3070 SİSTEM

Tecnopat sosyalde uzun zamandır varim aktif olamsamda kullanıyorum. İndirim veya fiyat performans paylaşımlarında DA forumun eline kimse su dökemez. Forum yöneticilerine ve özellikle indirim paylaşan forum üyelerine teşekkürü borç bilirim.
  6. Kürşat Arslan

Vatan sistemi gelmeyen var mı? Rtx2060

Valla ben demedim müşteri temsilcisi dedi.😁
  7. Kürşat Arslan

Ben iptal ettim 1 gün sonra arayıp iptalin iptalini istedim, kabul edildi bugünde teslim aldım.
  8. Kürşat Arslan

Bence müşteri hizmetlerini arayın. Normal bir durum değil 1664969392 Ankara'dayim bugün teslim edildi bana.
  9. Kürşat Arslan

İ3-12100f rtx3050 10900 TL

9900 TL'ye satan var hocam.
  10. Kürşat Arslan

İ3-12100f rtx3050 10900 TL

Sizin işinize RTX gelir. Vatan 2060 sistem satanlar var 10k ya onlarında tercih edebilirsiniz.
  11. Kürşat Arslan

PC Hocasının yeni sistemi hakkında

350 TL fark var sadece 3060 sistemi alın.
  12. Kürşat Arslan

Modart Sistem Geldi Anakart Montajı Bir Garip Gibi

Sorun olmaz yoğunluktan dolayı atlamış olabilirler. Ama o kadar para veriyoruz herşeyi tam olsun isteriz. Şık olmamış. Sabit olması önemli değil o cıvata yerlerini boşuna koymamışlardir kasa ve anakart üreticileri.
  13. Kürşat Arslan

Tekrardan 3060 indirimi olurmu

Olur hocam. İtopya'yi takip edin.
  14. Kürşat Arslan

PC Hocası sisteme iptal etmeden sonradan işlemci yükseltebilir miyiz?

Hayırlı olsun güle güle kullan. Sorun hakkında bilgim yok ama zannetmiyorum olmaz.
  15. Kürşat Arslan

Gaming Gen Tr güvenilir mi?

İade konusunda hiç sorun çıkarmadılar.
Top Bottom