Arama sonuçları: *

1. Kürşat Arslan

Öneri Ankara için iss tavsiyesi arıyorum

Kablonet kullanıyorum. Tavsiye ederim.
  2. Kürşat Arslan

Türksat Kablonet Hangi Tarifeyi Seçmeliyim

Ben 100 akıllı sınırsız kullanıyorum. Akşam 25 e düşüyor. Fiyat farkı çok değilse akıllı alma.
  3. Kürşat Arslan

Yardım İnternet Sağlayıcısı önerir misiniz?

Ben Türksat kullanıyorum ve önermiyorum.
  4. Kürşat Arslan

Kablonet Hangisi Gerçek?

@pythonoX Neye güldüğünü söylersen iyi olur.
  5. Kürşat Arslan

Kablonet Hangisi Gerçek?

Hocam Ankara Gölbaşı'nda Türksat çalışanları ile aynı binada bulunuyorum. Onlara sordum. Abi hepsi Türksat siteleri dedi. Sorduğum normal memur. Yüzde yüz emin değilim ama öyle biliyorum dedi. Sorun olmaz hepsi aynı dedi. Kendimde aynı interneti kullanıyorum. İnata bindi benimki özür dilerim...
  6. Kürşat Arslan

Kablonet Hangisi Gerçek?

Açıklayinda çalışanlara sorayım bende 1673177826 Yav neye göre sahte. Var veya yok olması çok şeyi değiştirir. 1673177869 Bilginiz var mı yoksa tahmin mi? 1673178162 Bu sitelerin hepsi yetkili siteler. Türksat ürünleri reklam ve pazarlamasıni yapan siteler. Hepsi aynı ürünün pazarlamasını...
  7. Kürşat Arslan

Kablonet Hangisi Gerçek?

Ortada dolandırıcılık yok ama. 1673177699 Diğerleri ney 1673177735 Diğerleri ne satıyor kimin malini kime satıyor
  8. Kürşat Arslan

Kablonet Hangisi Gerçek?

Hocam ısrar etmeyeceğim. Hepsi aynı kapıya çıkıyor. Yani 3 site aynı hizmetin reklamını veya pazarlamasını yapıyor. 3 sitede gerçek. Siz 2 ve 3 sahtemi diyorsunuz. Yanlismiyim.
  9. Kürşat Arslan

Kablonet Hangisi Gerçek?

Hepsi aynı. 3 linkte gerçek.
  10. Kürşat Arslan

Kablonet kullanan var mı ?

Sadece wi-fi odalarda az çekiyor. Router aldım sorun kalmadı. Kabloneti tavsiye ederim.
  11. Kürşat Arslan

Öneri 10m Ethernet Kablo Önerisi

Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu, Siyah, 10 Metre https://www.amazon.com.tr/dp/B082TFD8KR?ref_=cm_sw_r_apann_dp_C638BKB7KWZRZTJ2CJ7S 1670173533 15 m olanını kullanıyorum. Fiyatı uygun mu pahalı mı bilmiyorum ama memnunum.
  12. Kürşat Arslan

Garip telekom telesekreteri (15 temmuz içerir)

Daha kötüsü interneti baglamazlar. 😁
  13. Kürşat Arslan

Garip telekom telesekreteri (15 temmuz içerir)

Şikayet ederseniz adama Şeref madalyası verirler ardından gazi yapıp maaş bağlarlar.
  14. Kürşat Arslan

Yardım MODEM FİRMWARE GÜNCELLEMESİ

Hocam benim başım KABLONET ile belada zaten. Basacikamayinca docsis 3.0 uyumlu yeni modem aldım. Yine aynı sorun (wi-fi kopması ve düşük sinyal sorunu) devam edince, Huawei ax3 Router aldım Teknosa dan. Oda bozuk çıktı ve iade ettim. Senin sorunun ile hiç bir bilgim yok. İnşallah sorununu çözersin.
Top Bottom