Arama sonuçları: *

1. Kürşat Arslan

⚽ Avrupa Konferans Ligi | Olympiakos - Fenerbahçe ( Rövanş ) ⚽ | 📺 TV8 Canlı

Aslında uygun dildi ama olsun. Teşekkür ederim admin.
  2. Kürşat Arslan

Bu hocanın bide penaltı kaçıranların taa..
  3. Kürşat Arslan

Verilen parayı kesinlikle hak etmiyor
  4. Kürşat Arslan

Sen tanık olduğunu sanıyorsun. 🙃
  5. Kürşat Arslan

Çağların iyi maç çıkardığına tanık olmadım daha.
  6. Kürşat Arslan

Bende tersini düşünüyorum. Taraftarlık böyle bişi
  7. Kürşat Arslan

Bu arada 3 defa karşılaştığımız rakibi hiç yenemedik.
  8. Kürşat Arslan

Sivas kolay. Ne yaparlarsa yapsınlar alırız.
  9. Kürşat Arslan

Hükümet destekli başkan ve ekibi gelir. Yani işimiz yine yaş
  10. Kürşat Arslan

Bugün Yunanlıları denize dökelim. Ülkemin morale ihtiyacı var.
  11. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Doğru oyuncu atlamak zorunda değil. Ama sorun kendini yere bırakmasi
  12. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Ben Avrupa liglerini seyrediyorum. Hakem değilim sencesi bencesi yok kendini bilerek attiysa sarı kart. Atmadiysa ve takildiysa penaltı. Saniye değil salise bile onemli ayrıca. Fenerbahçeli olarak bunları söylemen güzel bence. Bazen taraftar gözüyle bakıyoruz. Ama penaltı değil. Tersi olsa...
  13. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Kendisini atmasa penaltı olacaktı. Kardeş sen şaka mısın.
  14. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Valla adaletli olunsun kim kazanırsa kazansın.
  15. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Sadece VAR hakemleri sezon başında yabancı olsaydı çok farklı olurdu. Bugün net belli oldu. 1713120370 Bu nasıl bir çelişki. Kendisini yere bırakıyor diyip penaltı demen cahillik başka bişi değil.
  16. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Acemi olmasa penaltiyi yaptırirdi. Mert çok büyük hata yaptı ama çok erken attı kendini
  17. Kürşat Arslan

Maç Sonucu | FKG 1-2 FB

Penaltı değil. Olsa var hakemi verirdi
Top Bottom