Arama sonuçları: *

1. Kürşat Arslan

🌍Gizli Milliyet Testi🌍

İcinizdeki Yunan benim
  2. Kürşat Arslan

TÜRKLER ORTA ASYA'YA NERDEN GELDİ?

Araştırma yapmaya engel yok aslında devlet en iyi şekilde her konuda araştırma yapabilir gerekli bilgi ve belgeleri açıklayabilir. En basit baklavaya sahip çıkamıyoruz. Çoğu yeri aslında Türk'lerin keşfettiğini anlatamıyoruz. Bazı bilgilere erişim engelleniyor. Dünya ders kitaplarında Türk...
  3. Kürşat Arslan

Güneyi bilmiyorum ama kızılderililerin Türk olduğuna yemin edebilirim ama ispat edemem.🙃
  4. Kürşat Arslan

Yorumunuzun 1. ve 2. Kısmındaki bilgileri yorum yapamam bilmiyorum çünkü. Kaynak kısmı sıkıntılı evet. Yasef'in oğluna değil Yasef'e dayanır. Bir tarihçi soyumuz Yasef'in babası Hz. Nuh olduğuna göre Hz. Nuh'a dayanır derdi. Bence öyle değil öyle olsa direk Hz. Adem deriz olur biter. Ben 78...
  5. Kürşat Arslan

Türk'üz, bütün başlardan üstün olan başlarız; Tarihten önce vardık, tarihten sonra varız. Türk'üz: Cumhuriyet'in göğsümüz tunç siperi; Türk'e durmak yaraşmaz, Türk önde, Türk ileri! Bu dörtlüğün ikinci dizesindeki "Tarihten önce vardık" cümlesi bana göre bilinen tarihten çok daha önce...
  6. Kürşat Arslan

Senden daha çok okumuş olma ihtimalim yüksek. Ben kesin şuradadir diye bilgiye ulaşamadım. 1667031790 Fikirlere bakarsak Afrika kıtası diye ciddi bilgiler vardı ama bilim adamları ispatlayamadi. 1667031995 Ama dediğim gibi bana katilmayabilirsiniz Türk doğmaktan gurur duyuyorum. Atamin izinden...
  7. Kürşat Arslan

Önemli tabii ki ama gideceğin yolu nereden geldiğin degil kimin yolundan gittiğin önemli. 1667031634 Kesin bilgi yoktur kardeşim maalesef.
  8. Kürşat Arslan

Kaynak göstermeden kesin konuşmak gereksiz mesaja girer. Hz. Nuh'un nerelede yaşadığını oğlunun nerede doğduğunu ve Yasef'in nerde yaşadığını bilen bir kaynak varsa söyleyin bizde öğrenelim 1667031505 Kaynak bumu. Eğer kaynak olarak görüyorsan konu sahibinin sorusuna sence cevap veriyormu
  9. Kürşat Arslan

Kaynak varmı.
  10. Kürşat Arslan

Sorunun cevabı bilinmiyor. Çokta önemli değil önemli olan, Ne Mutlu Türk'üm Diyene.🇹🇷 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu ve mutlu olsun.
  11. Kürşat Arslan

Hz. Nuh'un oğlu Yasef'in yaşadığı yeri öğrenebilirsek, soruna cevap verebiliriz.
  12. Kürşat Arslan

Moğollar Türk müdür?Neden?

Türk değillerdir. Nedenide atalarımız farklı.
Top Bottom