Arama sonuçları: *

1. K

700 TL altı ayakkabı önerisi

Arkadaşlar şık duran , rahat , dandik olmayan , en az 1 tıl götürecek ayakkabı arıyorum öeride bulunur musunuz
  2. K

Kendime uygun saç stilini nasıl bulurum

Arkadaşlar kıvırcık saçım var hep yanları kesip üstten biraz kısaltırım ama farklı bir şey arıyor insan sizce böyle mi devam edeyim farklı bir stil önerir misiniz biliyorum yüz şekli fln çok önemli ama kıvırcık saça gidebilecek tarzlae önerirswniz mutlu olurum
  3. K

Nerelesiniz? Rizeli, Samsunlu gibi gibi

Malatya
  4. K

14 yaş fitness yapabilir mi

Bahsettiğin sporlar gerçekten ilgi alanım değil zaten öyle kas yapayım şişireyim gibi bir şey yapmayacağım vucüdum biraz şekillensin yeter bu yaşta büyüdükçe daha çok kas yönelikli çalışırım
  5. K

Proteij tozu gereksiz bence zaten verecek paramda yok toza 1644666573 Niçin knk
  6. K

süt ve yoğurtu normadlede çok tüketiyorum zaten düzenli olarak
  7. K

teşekkürler
  8. K

teşekkürler
  9. K

knk zaten tuna tavus gibi olamayacağımı bende biliyorum hem çok zaman lazım ciddi bir şekilde vucüt yapmak için hem beslenmeye dikkat etmek vs. ben kaslar belli olsa yeter kafasındayım zaten kiloluyum biraz iyi olur diye düşünüyorum
  10. K

en iyi arkadaşım yazın gitmişti düzenli bir şekilde iyi sonuç aldı gelişmedede bir sıkıntısı yok hatta benden azda olsa uzun spor yapmanın bir zararının olacağını düşünmüyorum tabi bilene danışmakta fayda var
  11. K

yaşım 14 lise 1 e gidiyorum boyum 169 kilom 65.5 fitness salonuna yazılmak istiyorum sağlıklı bir yaşam için hemde biraz güçlü olmak istiyorum bu konuda kararlıtım başladıktan sonra bırakmayı düşünmüyorum yaş uygun mudur ? spor salonuna bu yaştakileri alıyorlar mı ? ayrıca biraz kiloluyum nasıl...
  12. K

Güvenlik amaçlı bıçak taşımak için gerekli şartlar neler

yasaksa taşımayayım hocam görüşleriniz için teşekkürler
  13. K

hocam olay çıkacağını hissettiğimde çıkarırım diye düşünüyorum zaten çantamın içi çok kalabalık olmuyor maks 5 saniyede çıkarırım diye düşünüyorum birkeç yazı okudum 6cm altı taşınabilir yazıyordu doğruluğunu bilemem zaten bıçak taşımaya çok meraklı değilimde sıkıntılı bölgelerde bulunurken...
  14. K

Arkadaşlar 18 yaşından küçüğüm dışarıda gezerken pek tekin olmayan yerlerde biri saldırırsa diye taşımayı düşünüyorum çünkü bu tekin olmayan yerlerden geçmek zorunda kalıyorum , sorumluluklarımın ve karpuz keser gibi kimseyi kesemeyeceğimin farkındayım bahsettiğim gibi sadece güvenlik...
  15. K

malatya otobüs kartı yarın çıkarılır mı

malatya otobüs kartı çıkaracağım yarın 29 ekim yarın kart çıkarabilir miyim
Top Bottom