Arama sonuçları: *

1. K

Bilgisayar toplayacağım yardım

Şimdi öncelikle para kaynağım günlük 70 TL yevmiyeli bir iş ve ben bu parayı biriktiremem yani 8 9 bin TL biriktiremem harcarım bu yüzden böyle parçaları tek tek toplamak istiyorum hem güzel bi kasa olur şimdi sizden istediğim bana 1 tb ssd 2 tb harddisk,6 gb ekran kartı,sıvı soğutmalı mümkünse...
  2. K

Vatandan hazır sistem alınır mı?

Ya bu incehesap itopya falan bunların müsteri hizmetleri falan biraz düşük şimdi başına bişey gelir makinenin sonra iade süreci falan sıkıntılı olur diye direkt elden teslim almak istiyorum
  3. K

Hocam gezdim biraz mağazayı pahalı geldi bana da 1621452667 Gaming gen gamegaraj incehesap buralar uygun zaten hazır sistem için ama keşke şehrimde mağazaları olsa gidip direkt elden alabilsem
  4. K

Gidip fiyatlara baktım bugün huawei nin dandik bi laptopuna 15 bin lira yazmışlar aklımı kaybettim makineye elimi vurdum durduğu yerde ısınmış zaten **
  5. K

Yani internetten aynı sistemi daha ucuza mı bulurum diyosun?
  6. K

Direkt avm ye gidiyosun hazır sistem buluyosun bi tane vatandan 15 bin kağıt çıkarıp veriyosun alınir mı alınmaz mı pahalı mı olur avantajları dezavantajları?
  7. K

Bu sisteme ekran kartı önerisi

Şuan zaten ekran kartı sıkıntısı var 1660s bile bulamayabilirsin belki ama bulursan bile en az 5 bin TL hatta hepsiburada gibi kazık sitelerde şuan 10 bin TL civarı asla alınmaz asla 10 bin TL'ye 1660s lı sistem toplarsın ona gore sen düşün ama incehesap gaming gen gibi sitelere bakabilirsin
  8. K

RTX 3070 sistem toplamak istiyorum.

Anasayfamda çıktı 🤷‍♂️
  9. K

Bu sisteme ekran kartı önerisi

1660s bence güzel bi seçim olur
  10. K

Benim anasayfamda neden çıktı anlamadım ki
  11. K

8k ya bırak rtx 3070 i gtx 1660s i bile zor bulursunuz 😅
  12. K

Sistem alacağım kasa lazım

Hayırlısı hocam şimdiden hayırlı olsun bende 15 ay köpek gibi çalışıcam artık yapıcak bişey yok
  13. K

Paranız hazır mı yoksa benim gibi bi işte çalışıp para mı biriktiriyosunuz
  14. K

Bütçeniz ne kadar
  15. K

Bende de amd hd8730m var 2 gb nasıl sizce? 1620632535 Sizin pc niz yok mu?almayı mı düşünüyosunuz?
  16. K

İnşallah hocam insallah düzelir
  17. K

Stok sorunu daha kötü mü olur yoksa düzelir mi 15 ay sonra? 1620632271 Eyvallah hocam sizin söylediğinizde doğru 1620632334 Benim eski bilgisayarım tam 8 senelik ve kötü yani 8 dene dayandıysa daha kalitelisi daha uzun dayanır diye düşündüm
  18. K

O zaman şimdiden kasa işine girişmeyeyim parayı biriktirdikten sonra konu açayım? Ama işte stok sorununun daha kötü olması beni korkutuyo düşünsene şimdi 2060 lı sistem topluyosun 11 bine 15 ay sonra 1660lı sistem zor alıyosun olabilme ihtimali var mı? 1620632210 Doğru evet bu daha mantıklı geldi
  19. K

Tam istediğim sistem ama benim para biriktirmem 15 ay sürecek 15 ay stokta kalır mı acaba? 1620632034 Yani 8 sene kullanmam 15 sene 20 sene kullanırım mı demek istediniz?
Top Bottom