Arama sonuçları: *

1. K

Windows 10 güncelleme sonrası siyah ekran

Windows 10 güncelledim ve güncelleme bitti yeniden başlattıktan sonra siyah ekranda takılı kaldı yaklaşık 30 dakikadır böyle normal mi yoksa bi hata mı oluştu?
  2. K

Windows güncelleme sonrası donma ve yavaşlama

Windows 10 güncellemesi geldi bende kabul ettim o sırada pc de acil bi işim çıktı güncellemeyi iptal ettim yarıda pc normal bi şekilde açıldı lakin eski halinden eser yok.eskiden 100 fps aldığım oyunda şimdi 10fps. Discorda giriyorum seslerim kesik kesik gidiyo karşı tarafa microsoft edge ye...
  3. K

Windows 10 güncellemesi niye bu kadar uzun?

O zaman yeniden başlatmayı deneyeceğim zaten güncelleme pek umrumda değil hızlıca olur biter dedim konuyu açtığımdan bu yana sadece %1 ilerledi pc ile işim var onu halletmem lazım çok saol genede :)
  4. K

Beklememi mi yoksa pc yi yeniden başlatmamı mı önerirsiniz (yeniden başlatırsam pcye zarar gelir mi?)
  5. K

Bilgisayarımı açtıgımda güncelleme gelmişti bende güncelleyeyim dedim yaklaşık 1 saattirli güncelleniyor ama çok yavaş 1 saatte sadece %23 oldu sizce bilgisayarın güç tuşuna uzun basıp yeniden başlatıp güncellemeyi iptal etsem bilgisayara bişey olur mu?
  6. K

Windows etkinleştirmeden wallpaper yapma

Daha yeniyim nasıl yapılıyo bilmiyorum :/
  7. K

Teşekkürler ikinizin yönteminide deniycem çok saolun @Bill Gates @cagan_32 1617111528 Teşekkürler oldu çok saol :)
  8. K

Bilgisayarım windows 10. Windows u etkinleştirmedim ve etkinleştirmeden wallpaper değiştirilmiyor. Acaba telefonlardaki gibi bi uygulama ile değiştirilebiliyo mu?
Top Bottom