Arama sonuçları: *

1. K

13 yaş spor hareketleri

13 yaşında biri için barfiks, şınav, mekik, squad ve plank zararlı olurmu
  2. K

Özel hoca tutarsam nerede çalışabilirim

İdmanlara zaten gidiyorum ama ekstra yapmak istiyorum
  3. K

Özel hoca tutarsam nerede çalışabilirim

Futbol için özel hoca tutarsam nerede çalışabilirim oturduğum yerde bahçe falan yok online değil yüzyüze birebir eğitim almak istiyorum
  4. K

TC kimliğim biliniyor

Yok arkadaşım bişey yapmaz ama sadece buluyor bunla eğleniyor herhalde
  5. K

TC kimliğim biliniyor

Ama ailem bilgilerini de biliyorlar sıkıntı olurmu
  6. K

TC kimliğim biliniyor

Bide ben bu arkadaşımı baya darladim haklı olarak dedim adam tanımadığım biri benim tcmi kullanmiyacagi ne malum falan dedi bende arattım nolcak falan dedi ve adam günde 200-300 arama yapıyor seninkinimi bulcak dedi hemde adam arkadaşım benim arattigim kişilere neden bişey yapsın diyor ve...
  7. K

TC kimliğim biliniyor

Bir arkadaşım benim nereli olduğumu ve kaçlı olduğumu biliyor ve onunda büyük bir arkadası var MERNİS ile insanların tcsini buluyor benimkini buldu bende korkmustum tabi arkadasima sordum bişey yaparmi diye falan oda adama sormuştu adam bişey yapmam demişti ve o adam şuan o işleri bırakmış...
  8. K

Ense traşım nasıl düzelir

5-6 yıl önce ensem kıvrıktı baya sonra 1 sene öncesine kadar olmuyordu bu sıralar yine olmaya başladı ensedeki saçlarımında assada olanlar yukarı bakıyor biraz daha yukarıda olanlar aşağıya bakıyor çok kötü bir görüntü oluyor ikisi ortada birleşiyor kıvrılıyor yani berberin saç kesim seklindenmi...
Top Bottom