Arama sonuçları: *

1. King74

Yeni alınan sistemde yardıma ihtiyacım var

Olmuyor hocam çok denedim.
  2. King74

@proxcis Asus Prime b450m-k II Hocam birde bu anakart Bluetooth destekliyor mu? Gözükmüyor çünkü. 1707906022 @snop02 Hocam BIOS ekranına bir türlü giremiyorum bununla ilgili diğer konum cevapsız kaldı. Ram MHz hızını BIOS ekranına girmeden değiştirmenin yolu var mı peki? Benimki 3200 ama...
  3. King74

Millet yeni sistem aldım dün parçaların tamamı geldi bugünde internet geldi neyse BIOS'dan başlayacaktım güncellemeyle ama bir türlü BIOS ekranına giremiyorum bilgim de az o yüzden şimdi bilgili arkadaşlara birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi BIOS ekranına giremiyorum dediğim...
  4. King74

BIOS ekranına bir türlü giremiyorum

Millet yeni sistem BIOS güncelleyeceğim ama bir türlü giriş yapamıyorum direk Windows logosu gelip açılıyor açılınca da Windows üzerinden yapmayı denedim ama bu sefer de uefi çıkmıyor ne yapabilirim?
  5. King74

Bilgisayar wi-fi görmüyor ne yapabilirim?

Hocam bayadir PC ile uğraşmıyorum şimdi monitör geldi ama ne Hz değişti nede internete bağlandı bildiğiniz video varsa bu durumlar ile alakalı link atar mısınız yada adım adım yazar mısınız size zahmet?
  6. King74

Bilgisayar wi-fi görmüyor ne yapabilirim?

Telefonumdan internet paylaşımı yapacağım ama PC de bir türlü çıkmıyor ne yapabilirim?
  7. King74

Açılmayan emektar laptop için ne yapabilirim?

Nasıl yapacağım onu? Monitörü daha almadım alınca deneyeyim.
  8. King74

Açılmayan emektar laptop için ne yapabilirim?

Beyler benim emektar laptop emekli oldu açılıyordu ama artık açılmıyor tekrardan görüntü vermesini sağlayabilir miyim? Power tuşuna basınca mavi yanıyor ama ekran gelmiyor videoda çok belli olmadığı için yazarak anlatmaya çalacağım ekran düzenli olarak hafif aydınlanıyor sonra yine normale...
  9. King74

Bilgisayarsız format USB'si nasıl hazırlanır?

Uygulama biraz değişmiş hocam. USB seçmedim en üstte otomatik olarak USB çıktı sonra ISO dosyasını seçtim başlattım önce biçimlendirdi sonra işlem başladı %100 olunca da işlem başarılı dedi. Sanırım yanlış bişey yapmadım herşeyi doğru yaptım. Sizin mesajı da işlem bittikten kısa süre sonra...
  10. King74

Bilgisayarsız format USB'si nasıl hazırlanır?

Telefondan hangi uygulama ile bir format USB'si hazırlayabilirim? Windows 11 ISO dosyasını indiriyorum ama hangi uygulamadan hangi adımlar ile yapacağım?
  11. King74

USB bellek virüslü mü telefondan nasıl anlarım?

Beyler sorum başlıktaki gibi USB de özellikle çoğu Fnaf kitabı PDF şeklinde var ama ben en çok onlardan şüpheleniyorum acaba virüslü bir şey var mı USB bellekde telefondan nasıl öğrenirim? PC format için falan kullanmayı düşünüyorum USB yi ama önce virüslü mü onu öğrenmek istiyorum.
  12. King74

Hazır sistem aldıktan sonra ilk yapılması gerekenler

Sanırım Windows deneme sürümü ile geliyor hocam. 1701030503 Ama hangi sürüm bilmiyorum.
Top Bottom