Arama sonuçları: *

1. Krom

Bende GİGAFİBERLİYİM

Ho hocam
  2. Krom

Yardım Hat Değiştirdim Bunu Nasıl Duyururum?

whatsapp durum atın bence.
  3. Krom

İnternetinizden Ne Kadar Memnunsunuz? -ANKET-

230tl 100mbps limitsiz türk telekom. 50 kullanıyorduk altyapı destekliyor diye 100 geçtik farkı hissetmiyorum. 20tlye 50 mbps fazla ama
  4. Krom

Türk Telekom fiber müjdesi! 100MBPS DEĞİL 200MBPS!

197/29 oldu yehhu
  5. Krom

Yardım İnternet hızım fena düştü

İki defa kapadım açtım. Her kapa aç yaptığımda yükseliyor sanki. Deneyeceğim bir daha.
  6. Krom

Fiber kullanıyorum hocam. Bundan önceki 50mbps paketinde 52 alıyordum speedtestte. Şimdi neden böyle oldu anlamadım.
  7. Krom

Tamam hocam teşekkürler. Arayan numara da oymuş. İnternet şuanlık sıkıntılı. Umarım akşama doğru düzelir. 35mbps hızına geriledi şuan.
  8. Krom

Ek Not: Speedteste göre hızda bir değişiklik olmadı. Hatta düşüş oldu
  9. Krom

Ama yani internet hızımı fln paketimi vs vs biliyor dolandırıcı ihtimali varmı 1663836623 Paket değişmiş 100 mbps limitsiz olmuş 1663836694 En fazla bilinen numara olan 444 0 375 numaralı hat Türk Telekom firmasının müşteri hizmetlerinin numarasıdır. Böyle diyor
  10. Krom

Az önce türk telekomdan aradılar. İşte 50 megabit internetiniz var 100 yapalım mı dediler 400 küsürmüş 215 lira indirim sağlayacaklarmış sanırım iki aylık 10 lira indirim sağlayacaklarmış eğer beğenmezsek 1 ay sonra 50 mbpsye dönebilecekmişiz. Bizde yaptık 230 liraymış 2 aylığına 220...
  11. Krom

Yardım Millenicom vs Netspeed

İnternet mbps sorununu çözmeyi deneyeceğim . Çözemezsem seneye taahhüt birince netspeed geçerim.
  12. Krom

Güncelleme Pedere sordum 200 ödüyormuş aylık, 50,100 ve 200 paketleri var sanırım 200tlye. Paket 50 olamaz bence çünkü hızım 50nin üstüne çıkıyor. Olabilir mi? Altyapım max 100 destekliyor ve aldığım hız ekte. Büyük ihtimal 200mbpslik paket.
  13. Krom

O zaman milleni en iyisidir 1661934663 kararsız kaldım hocam
  14. Krom

İnternet seçimi önerisi

Millenicom
  15. Krom

İnternet sağlayıcınız nedir?

notebook
  16. Krom

İnternet sağlayıcınız nedir?

Türk telekom ama en yakın zamanda değiştireceğim intrrhet hızım kötü 100mbps kullandığım halde.
  17. Krom

Türknete geçilir mi?

Geçilir. Ama daha ucuzları var.
  18. Krom

Millenicom'a geçiş yaptım ama aklım karışık

@Furkan Karagülle hocam millenicom kullanıyor.
  19. Krom

Milenicom vs GIBIRNet? Hangisi

Kesinlikle.
  20. Krom

Milenicom vs GIBIRNet? Hangisi

Sorun yaşamak şans işi anladığım kadarıyla.
Top Bottom