Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ Ai overclok turnerda hangisini seçmeliyim (asus anakart)

Tamamdır Onlarıda Kurdum Teşekkür ederim
  2. K

Yok Hocam Kurdum Şimdi windowsu ayrıca chipset driverını da yükledim şimdi diper hangilerini indirim https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/csm/prime-x670-p-csm/helpdesk_download?model2Name=PRIME-X670-P-CSM 1711818012 şuandada ekran kartı driverımı indiriyorum
  3. K

Hocam güncellemeyi yaptım sistem yeniden başladı ekran gelmedi ama bios güncellemesi yapıldı dedi başka bir konudan psu dan kapatıp açın demişler olmuş bende öyle mi yapim? 1711811303 Yok ilk önce bios update ledim şimdi w11 kurucaktım ekran gelmedi 1711811605 Şimdi kapatıp açtım w11 kurucam
  4. K

Normalde izlediğim videoda xmp olarak geçiyor yine ben size sormak istedim İşlemci ryzen 7 7800x3d 1711809873 @Drsağbırakmayan
  5. K

Çözüldü✓ Yeni pc de biosa giremiyorum

Aynen öz-r dilerim yanlış dedim bir de windows kurarken rufus adlı bir program kullanıyor video çeken biri rufus indirmeden oluyor mu ?
  6. K

Ya donanım arşivinin pc toplama videosunda atın bi flasha ilk önce analart driverı kurun ardından windows kurun diyodu ama siz windows dediğinix için şuan iniyor windows
  7. K

Evet ilk windows mu kurim yoksa anakart driverı mı?
  8. K

şimdi ne yapim
  9. K

Geldi şimdi pili mi takalım 1711798606 ekran kartını söküp pili takıyoruz
  10. K

Tamam pili takmıyorum pil ekran kartının altında kalıyor ama ekran kartını takıyorum çalıştırıyorum sonra kabloları ekran kartına takıyorum bios geliyor mu bakıyorum böylr mi?
  11. K

Şimdi mapim güç kablosunu takim sonra çalıştırdıktan sonra mı pili takim
  12. K

Yok yok ucu kırıldı zannettimde arkadaş sıkıntı yok dedi 1711798141 10 dk bekledim en az
  13. K

Bios pili ekran kartının altında kalıyor
  14. K

Ölüyodum usta ya 1711798028 Şimdi şuan power kablosu sökük bios pili sökük ekran kartı sökük napim sırayla söyler misin
  15. K

Bu sıkıntı yaratırmı galiba çıkartırken yanlış bişi yaptım
  16. K

Tamam 5 dk dolduktan sonra geri takıyorum pili takıyorum çalıştırıyprum öyle bi 5 dk daha bekliyorum sonra da ekran kartını takıp deniyorum 1711796127 Doğru muyum?
  17. K

Şuan bios pilini söktüm dediğiniz gbi az önce biraz bekleyip bios pilini takıp mı çalıştırim
Top Bottom