Arama sonuçları: *

• Users: LVQ10
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. L

TPM Yönetim Konsolu Desteklenmiyor hatası

kes lan yeni anakart al marş marş
  2. L

TPM Yönetim Konsolu Desteklenmiyor hatası

çözeyim knk yeni anakart al
  3. L

Windows 10 vs Windows 11

sistemin güncelse 11 kur geç
  4. L

Windows 11 Pro fork Workstations sürümü nedir

Bilgisayarımda Windows 11 Pro vardı. 10 liraya bir mak key aldım, etkinleştirdikten sonra yüklü sürüm Windows 11 pro for workstations olarak güncellendi. Kullanıma bir etkisi var mıdır aradaki fark nedir?
  5. L

Windows 11'den Windows 10'a geçiş yaptıktan sonraki değerlerim.

Bende dual boot olarak ikisi de yüklü, canım istedikçe değişiyorum. Oyunlarda gözle görülür hiçbir fark yok. Siz nasıl 30 fpslik değişimler aliyorsunuz anlamadım
  6. L

Windows 11 Windows 10 keyi ile aktiflestirilir mi

kanka fark yoktur. 10 diye satılan lisansı 11de etkinleştirdim. muhtemelen tersi de oluyordur
  7. L

Windows 10 mu sizce yoksa 11 mi?

11i başlarda hiç beğenmemiştim ancak tekrar şans verdim ve bir sıkıntısı yok
  8. L

Windows 11'e artık geçilebilir mi ?

Aylar önce geçmiştim beğenmeyip geri dönmüştüm. 2 hafta önce kadar WİN10 yanına temiz kurulumla 0'dan WİN11 kurdum. Günlük ve oyun işlerimde WİN11 kullanıyorum memnunum. Beğenmezsem 10'u kullanmaya devam ederim diye yükseltmeyip 0'dan kurmuştum ancak 10'a geçmeme gerek kalmadı kendi adıma.
  9. L

Windows 10 Pro Mak Key Windows 11'de çalışır mı?

Aynı durumdayım. "Bu cihazda Windows'u etkinleştiremiyoruz çünkü girdiğiniz ürün anahtarı başka bir cihazda kullanılıyor" hatası veriyor. Sende durum ne oldu?
  10. L

Windows 11'i Windows 10 lisansı ile etkinleştirme

Merhaba. Windows 10 yüklü bilgisayarımı 2.5 yıldır Volume_MAK tipi Enterprise lisans ile sorunsuz kullanıyorum. Her format attığımdan sonra da aynı lisansla tekrar etkinleştirebiliyorum bunda hiçbir sorun yok. Yakın zamanda farklı bir diskime 0'dan Windows 11 kurdum. Yani hem Windows 10 hem de...
Top Bottom