Arama sonuçları: *

1. Laxerian

Ücretsiz video düzenleme programı önerisi lazım

konuyu nereye açıcağımı bilemedim buraya açtım dediğim gibi bilgisayar windows 10 için Ücretsiz video düzenleme programı önerisi lazım
  2. Laxerian

windows 10 oem key alacağım

Sağlam lisansdan aldım çok hızlı teslim ettiler öneririm
  3. Laxerian

MİCROSOFT EDGE KENDİLİĞİNDEN ARKA PLAN DEĞİŞTİRDİ

Arka plan çok iyi btw
  4. Laxerian

Windows Vista'nın Çöp Olması Gerçeği

Evet siz uzaylılar anlıyorsunuz bunları
  5. Laxerian

Bu linkden key alacağım güvenli mi?

Evet 1618380612 Keyler güvenilir sadece sitenin güvenli olması lazım 1618380645 Öyle yapmıştım ürün anahtarını değiştir diye uyarı geliyor uğraşmak istemiyorum
  6. Laxerian

Bu linkden key alacağım güvenli mi?

https://www.lisanspazari.net/urun/windows-10-pro-lisans-anahtari-bireysel/?gclid=Cj0KCQjwgtWDBhDZARIsADEKwgOGWcAjCfCk5MzEZpqm9DrWU_DGiy5mmZi7MuRJudDPaLG9N-VdMNsaApv6EALw_wcB Güvenli midir?
  7. Laxerian

Windows 10 nasıl format atılır

windows 10 benimki
  8. Laxerian

windowsu bidahamı kuracağım yani tam anlamadım üstde arkadaş windows kurulum belli atmış yada böyle atılmıyorsa usb bellek ile nasıl atılıyor
  9. Laxerian

Beyler bios update yapacağım ve sonrasında pcime format atacağım hiçbirşey kalmamasını bütün yararlı zararlı dosyalarn gitmesini istiyorum en kolay ve etkili yöntem nedir
  10. Laxerian

virüssüz KMSpico varmıdır?

en temiz formatı nasıl atarım vidiosu falan vs varmı mümkünse gereksinim olmasın (flash bellek olur)
  11. Laxerian

okey ilgilendiğin için çok saol
  12. Laxerian

şu anda kulaklığın şarjı yokda sesi duyamıyorum bu mflash dediği için usb bellek mi gerek
  13. Laxerian

hayır performansındada benim farkedemedğim kadar belki düşmüştür diye sordum bide msi anakartlar için bios güncelleme rehberi varmıdır
  14. Laxerian

performansıda ilk aldığım hale dönermi ve direk pc açıldığında biosamı atar
  15. Laxerian

kmspico kullandım işte ne oluyor format attıkdan sonra
  16. Laxerian

foramt attıkdan sonra windowsa ne oluyor etkinleştirmesimi gidiyor
  17. Laxerian

biosumu update edeceğim son sürüme ve sonra bilgisayarıma format atacağım windowsda siliniyormu sadece etkinleştirmesimi gidiyor
  18. Laxerian

böyle girebiliyorum fakat bios güncelledikden sonra format atınca windows siliniyorumu
  19. Laxerian

öyle nasıl girebilirim bilmiyorum pcyi açarken del tuşu ile açılıyor normalde 2 gündür açılmıyor
  20. Laxerian

biosa giremiyorum 3 gündür kmspico ile ilgili bir ilgisimi vardır bir yardımcı olurmusun anakartım MSİ MPG Z490 GAMİNG EDGE WİFİ ve 4 ay falan güncel değil
Top Bottom