Arama sonuçları: *

1. LieutenantSOF

5300TL Yeni DA Sistemi Hakkındaki Düşünceleriniz?

Gecikme değeri cl değerine yansıyor.Cl değeri ne kadar düşükse gecikme/tepkime süresi o kadar azdır.Genelde senin kullandığın Cl16 idealdir.Ancak cl18 i ben kullanmıyorum ve doğru bulmuyorum.Aralarında uçurum yok ama Cl15/16 kullanmak daha makbul.
  2. LieutenantSOF

Bende çift kanal artısını bozmadan bir seçenek sundum ki zaten ryzen işlemcilerin dual channel da çok iyi performans gösterdiğini bilmeyen yoktur.Sadece gecikme değeri Cl18 olması dikkatimi çekti.
  3. LieutenantSOF

Vatan genelde fiyatlara 100 200 koyarak veriyor.Indirim olunca da zaten normal fiyatına düşüyor.N11 ve trendyola bakabilirsin.Incehesap'ta güzel indirimler yapıyor.Akakçe'yi de takip etmeni öneririm.Ben şuan Akakçeden topluyorum.
  4. LieutenantSOF

Hazır sistem arıyorsan yeni sistemin ayarında bir sistem yok piyasada.Ben indirim kovalayarak parça parça alma taraftarıyım.Malum 300 stokla geliyor 1 günde bitiyor ortada kalıyoruz?
  5. LieutenantSOF

3600 3600 mhz çift slot ram ama gecikme değeri cl18.3200 mhz ye çekip gecikme değeri cl15 olan ramler kullanabilirsin.Tabi benim görüşüm.
Top Bottom