Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

İsveç de Kuran-ı Kerim'i yakmışlar.

Hocam türkiye büyük elçiliğinin önünde yapılmış bir şey devletin dini yoktur ancak halkın çoğunluğu müslüman olan bir ülkenin konsolosluğunun önünde bunun yapılmasının nefret suçu olduğunu düşünüyorum. Tabii devlet bir şey yapsın deniyorum (oy almak için yapacak ama) ancak bence böyle şeyler...
  2. LineaTurco

İsveç de Kuran-ı Kerim'i yakmışlar.

Tr bayragini filan ezdiler o koydu ama 1674569552 Olum insanların kutsallarını koruması size niye bu kadar koyuyor. Fikir özgürlüğü olduğunu mu düşünüyorsun? Öyle düşünüyorsan söyle adam gibi tartışalım yoksa şu an iki taraf da boş yapıyor 1674569553 Olum insanların kutsallarını koruması size...
  3. LineaTurco

Bankalar mont kredisi vermeye hazırlanıyor

Gogo Palto 19-20.yy rus romanlarına dönüyoruz
  4. LineaTurco

28 Ekim ÖTV KDV indirimi

Vergi indirimi oyle calismiyor bir anda indirsin aradaki farki devlet versin diyorsun da adama ekstra bir gider kapisi varken o kapiyi kapatiyorlar adam zaten 1k TL vergi odeyecekken odememis oluyor eger fiyati yukseltirse bu nominal piyasalarin gerekliligi gibi lanse edilmemeli fırsatçılık tam...
  5. LineaTurco

kedilere su veren 6 yaşındaki çocuğa 1000tl ceza

site yönetimi karar veya yargı merciği değil nasıl ceza veriyor sdhıogıohghdgıosh kararı bağlayıcı da değil nasıl akpartiye bağladılar onu da anlamadım
  6. LineaTurco

Rusya gazı kesti, Avrupa zorda ! Kara kara geçirecekleri kış'ı düşünüyorlar.

Kanka 4 kat yükseliyorsa sen fakirleşmezsin sıkıntı etme
  7. LineaTurco

Herkesin Ahlak bekçiliği yapması üzerine

Hocam diğer suçlara göz yumuluyor diyerek buna da yumulsun diyemezsiniz ama herhangi bir suç işlenmiyor zaten gösterilerde ben yasalarda cinsel ilişkinin yasak olduğu bir madde göremedim şahsen, içki içmek açık alanlarda yasak ama bu yasa da çok saćma benim görüşümce, dans etmek de yasak değil...
  8. LineaTurco

Erdoğan'ın anma programında taktığı gözlüğün fiyatı dudak uçuklattı..

Ne demişti kahinat yöneticisi reisim yıllar önce, Fakir çalmayı bilmediği için fakirdir.
  9. LineaTurco

Fethullah Gülen hastaneden çıktı

Yiner pro soccer online mi oynuyorsunuz şiddet p
  10. LineaTurco

Fethullah Gülen hastaneden çıktı

Yerimi aldım
  11. LineaTurco

Doktorlar grev yapıyor 7 8 temmuz

Acillerin açık olması önemli değil gereken yapılmalı güvenlikse güvenlik maaşsa maaş ama insanlar parasını ödediği devlet sigortasından yararlanamıyor mağdur burada halk olamaz en büyük çoğunluk o çünkü yarın bir gün bir kalablık çıksa randevu alamıyoruz sağlık sistemi çalışmıyor diye grev yapsa...
  12. LineaTurco

ABD Federal İletişim Komisyonu, TikTok'un Telefonlardan Kaldırılmasını İstedi

aptalların ***** olmasının sebebi tiktoktsa kapatılsın ama bu sefer daha çok kişinin kullandığı instagrama gelecekler o zaman da instagramı mı kaldıracağız
  13. LineaTurco

ABD Federal İletişim Komisyonu, TikTok'un Telefonlardan Kaldırılmasını İstedi

nesi mükemmel sözde özgürlükler ülkesi olan amerikada bile insanların telefon uygulaması kullanımı yasaklanıyor ben de sevmiyorum ama isteyen istediğini kullanır birader beni alakadar etmez
  14. LineaTurco

Melih Gökçek'in 50 ay sonra iade ettigi cipi 1,8 milyon TL'den satışa sunacak

Fazlaysa zaman8nda niye alındı satılması doğru ama fazla değilse gerekli ise satılmas8 çok saćma
  15. LineaTurco

Ankara’ya Yeni Metro Hatları Geliyor!

#hidra#pardon#imamoğlus
  16. LineaTurco

Kadir Şeker Tahliye Oluyor

kesinlikle yanlış bir karar yanında kolum gibi bıçak taşıyor meyve bıçağı diye ifade veriyor ayrıca modern toplumlarda güvenliği halk değil polisler, jandarmalar, askerler sağlar iş bölümü yapılmıştır yanlış olduğunu düşünüyorum çünkü anayasa içerisindeki maddelerle ters düşüyor meşru müdafa'dan...
  17. LineaTurco

Hayırlı olsun galaksimizin kara deliği bulunmuş

Daha net bir şey bekliyordum 20 enelik laptop daha net gôrüntü veriyor
  18. LineaTurco

Mülteci krizinin sorumlularından biri Ahmet Davutoğlu

Zaten bu fikri veren adam bu hepsi yargılanmalı abi partiden ayrılması önemli değil
  19. LineaTurco

Bu suriyeliler çok olmaya başladı!

Allahtan sıkıntılı bir yerde yaşıyorum da olay olunca benim müdahele etmeme gerek kalmıyor
Top Bottom