Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

Access Alternatifi Veritabanı Önerisi

Lisanlar hesap şeklinde olmuyor mu nasıl silindi acaba?
  2. LineaTurco

Yeni bir sosyal platform kodlasaydınız hangi özellikleri eklerdiniz ?

Getircen mi disslike vs bir de lütfen 13 yaş altı kullanamasın tamam doğum tarihlerini farklı yazıp girecekler belki ama gerçekten sosyal medya çok kötü etkiliyor küçük çocukları para için yapılmaması gereken bir şey fotoğeaflar filan paylaşınca o reportu da getirin onu da raporlayalım bir...
  3. LineaTurco

Yeni bir sosyal platform kodlasaydınız hangi özellikleri eklerdiniz ?

Disslike olmasını belki insanları depresyone sokar ama allah gibi şeyler üzerinden prim kasmalarını istemiyorum yorumlar görünsün like ve disslike sayıları görünsün hikayelere gelen yorumlar görünsün hikayeden abaza av yapmaya çalışan kızlar olmaması için 1619176022 Bir de abaza banlayan bir...
  4. LineaTurco

bunu almaya değer mi ??

İlk fotoğrafta sıfırdan ileri seviyeye python var 1618932208 Sol alttaki
  5. LineaTurco

bunu almaya değer mi ??

Hocam anasayfanızın fotoğrafını atar mısınız telefondayım da şu an
  6. LineaTurco

bunu almaya değer mi ??

Alma 1 milyon istihdama kayıt ol btk akademide
  7. LineaTurco

İngilizce bilmeden yazılım öğrenilebilir mi ?

ben python kullanıyorum hata kodundan sonra hata yerine bakıp orayı görünce anlıyorsun genelde ama uzun kodlarda faktör müydü neydi onlar işleri çok karıştırıyor
  8. LineaTurco

13 yaşındayım hangi kodlama dilini öğrenmeliyim yada öğrenmelimiyim

kullandığın programların ortalam %75i java ile yazılıyor bazı yerleri c# ile işte yani önemli Nasıl yaramaz hocam asıl şu an üniversiteler hiçbir ieş yaramıyor formül üstünden anlatmaktan başka bir şey değil hatta üniversiteye gitmeden hayata nasıl atılacağımı bilsem güzel bir alanda liseyi...
  9. LineaTurco

EBA dersine otomatik girebilecek bir bot yapılabilir mi?

Yazılım biliyorum tek tük bir pyhton ama bunun nasıl yapıldığına dair gram bilgim yok büyük ihtimalle Google kodları ile ilgili bir şey yapmam lazım
  10. LineaTurco

Python'u en iyi nereden öğrenebilirim?

BTK akademiden daha iyi başka yerde öğrenemezsin özel hoca tutmadan yani öğrenirsin de aşırı zor
  11. LineaTurco

Pythonda asal sayı bulma projesi

Hocam sayıyı ikiye bölüp o sayıya kadar olan tüm sayıları o sayıya boldurcen onu da sen yapacan yani tam sayılar yaptırmaya uzun göster ve int yaptırmaya gerek yok reel de yapabilirsiniz
  12. LineaTurco

Yazılım için tavsiye

hocam ismi böyle değilmiş ismini unuttum şansına küs
  13. LineaTurco

Yazılım için tavsiye

hocam stk akademi mi spk akademi mi öyle bir şey vardı devletin mükemmel öğretiyormuş
  14. LineaTurco

Yazılım için tavsiye

yav bölüm olarak bahsediyor saçma biliyorum ama yapman lazım işte yoksa yazılımda matematiğe gerek yok zaten matematiği bilgisayara yaptırıyorsun :D
  15. LineaTurco

Yazılım için tavsiye

videodan öğrenmek imkansız gibi boğuluyor gibi oluuyorsun ama ilk yazılım olara python öğren
Top Bottom