Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

Ana Konu 2022 DÜNYA KUPASINI HANGİ ÜLKE KAZANIR?

Sarıya bak ajfjajjgjf hakem satilmamis diyenler gelir şimdi
  2. LineaTurco

Ana Konu 2022 DÜNYA KUPASINI HANGİ ÜLKE KAZANIR?

Sihirbazlık yaptı fransa
  3. LineaTurco

ŞAMPİYONNNNN ARJANTİNNNN 🔥🔥🔥

Hakem harbi para almış ya penaltı bence tam penaltı gerektiren bir durum değil ama şeyde fark ettim arjantin faul yapti ataga cikarken hakem devam verdi 2 kere
  4. LineaTurco

Derbiyi kim alır FB Mİ?💙💛 BJK Mİ?🤍🖤

Yav yeni üye baktım pp'sinde 3310 kraldır herhalde dedim harbiden kafası çalışıyormuş
  5. LineaTurco

İkisi de beşiktaşla yarışacak takımlar değil doğru dicem de beynim derbinin bir şehirin iki takımının birbiriyle karşılaşmasına verilen isim olduğunu biliyor
  6. LineaTurco

Yedi sıfır yedi sıfır
  7. LineaTurco

Bu sene kim sampiyon ?

Yaklaşık 5 kişiye sordum fener imkanı yok ya Beşiktaş ya GS diyorlar ama GS daha yakın gibi duruyo Muslera 8de 8 yaptı yani Muslera yeni sakatlıktan çıktığı halde Beşiktaş'a baş başa bence takar Beşiktaş'a farkı Besiktasliyim bu arada
  8. LineaTurco

Futbol Konulara Acilen Gelmesi Gereken Kural...

bence de futbol konuları açılmamalı zaten 2-1 olur vesaire demek imkansız bunun yanında yatırım tavsiyesine girer çünkü adam iddia oynayabilir ve boş boş kavgalar dönüyor heleki bazı hesaplar var bu konularla gold plat olmuş bir de utanmadan hala açıyorlar kafayı yijem
  9. LineaTurco

Fenerbahçe İrfan Can transferini bitirdi!

lan arkadaşlar yazcakken inşallah yazmışım olum bilinçaltıma işleniyor aaa hemen gidip az kitap okıcam gece
  10. LineaTurco

inşallah kavga çıkmaz yazısını ben mi gördüm sadece
  11. LineaTurco

sana demedim konuya dedim ama sen bilirsin 1612119141 hemen yanlış anlamalısınız :D helal olsun böyle devam çok iyisiniz
  12. LineaTurco

yav plat olma çabaları gibi görüyorum ama
  13. LineaTurco

Beşiktaş v Galatasaray Derbisi Sizce Nasıl Sonuçlanır?

kanka napcan skor tahminiyle iddia oynayıp parayı 10-12-20 ye mi katlıcan bu nasıl soru olum iddia oynarken bu foruma girmek lazım 1610831711 %95 filan
  14. LineaTurco

Mesut Özil Fenerbahçeye geliyor!?

yani gelirse herhalde gözü filan görmüyodur veya beyin ölümü filan yavaş yavaş başlamış olabilir almanya varken türkiye anladım abiğ
  15. LineaTurco

BU TÜRK FUTBOLUNUN YÜZ KARASI HAKEMLER

abi şöyle kötü oynayığ hakemlere suç atan tayfaya bayılıyom helal olsun iyi konuşmuşun
Top Bottom