Arama sonuçları: *

1. LocutuS

Rehber Türk satıcılar hakkında dikkat etmeniz gerekenler ! [ İspatlanmıştır / Rehber ]

Laf meclisten dışarı, doğru düzgün konuşmayı bilmeyen, daha dün abuk sabuk videolar çeken insanların tanıttığı, ne olduğu belirsiz sitelerde satılan toplama bilgisayarı almak bana doğru gelmiyor. Ben bu sektörde yeterli süre çalıştım. Özellikle toplama sistemde elinde ne varsa...
  2. LocutuS

Rehber Türk satıcılar hakkında dikkat etmeniz gerekenler ! [ İspatlanmıştır / Rehber ]

Zamanında ( bundan 15 yıl önce) toplama sistem ve bilgisayar parçaları satan bir mağazada çalışıyordum. Yakınımızda ise yine bizimle aynı sektörde olan Adana menşeli bir firma vardı. Firma battı ama yine de isim vermeyeceğim. Biz bu ürünleri doğrudan distribütörden temin etmemize ve iyi satış da...
  3. LocutuS

İnceleme Phanteks SK140 D-RGB 3'Lü PACK inceleme.

Phanteks halos kitten istediğim verimi alabilseydim t30 fan seti kurabilirdim. Fakat pek hoşuma gitmedi. Yine de phanteks ürünleri uygun fiyata düşebiliyor. Bakarsınız t30 drgb çıkar, biz de uygun fiyattan alırız.🙂
  4. LocutuS

İnceleme Phanteks SK140 D-RGB 3'Lü PACK inceleme.

Hayırlı olsun. Umarım verdiğin paranın karşılığını alırsın. Statik basınç konusunda size katılıyorum. Ancak Silverstone Air Blazer rezilliğinden sonra ses konusunda bu fanlar çok iyi geldi. Bu arada satıcısı Türkiye distribütörü. Belki ileride RGB versiyonu çıkarsa Phanteks T30 alırız. :)
Top Bottom