Arama sonuçları: *

1. LothbLoki

En iyi kuba cg hangisi?

Bütçe varsa honda cg titanlara bak en azından japon motor bloğu var. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2004-model-honda-cg125-titan-es-50.400-km-1037098391/detay
  2. LothbLoki

1.70 biri super sport sürebilirmi?

Dostum diğerlerini bilmem fakat bir bildiğim var ki söylüyorum. Yüksek cc motorlar ağırlar ve sen hiç tecrübenin olmadığını söylüyorsun, olay motorun ağır olmasında bitmiyor giderken ve düşük hızlarda manevra yaparken ekstra yük biniyor iyice zorlaşıyor kontrolü ve racing modellere bakıyors...
  3. LothbLoki

1.70 biri super sport sürebilirmi?

Tecrüben yoksa bu kadar yüksek canavarlarla başlamamalısın, çok aksiyon arıyorsan en fazla git mt25 al onunla öğren.
  4. LothbLoki

Motorsikletimden aşırı garip bir ses geliyor

Youtube yükleyip link bırakabilirsin, sorununla ilgili bir çözüme ulaşırsan yazarsan sevinirim bende de 2013 drift var başıma gelirse direkt çözerim.
  5. LothbLoki

MT-25 ile başlanır mı?

Eğer ekipmanlarını kaliteli alacaksan başlanır tecrübende varmış az da olsa. Ha eğer sadece ucuz bir kask alıp tork canavarı bir mt25 alırsan kendine kefen beğen en kısa zamanda.
  6. LothbLoki

125cc a1 ehliyet başlangıç motoru önerisi

Aslında bu tüm araçlar için geçerli, tamamen senin kullanımına bağlı bir şey. Ha kronik sorunu vardır onu bilemem. Hoşuna giden bir motor varsa ve deneme imkanın varsa git dene beğenirsen düşünmeden al çünkü düşünmeye başlarsan kafan karışır.
  7. LothbLoki

125cc a1 ehliyet başlangıç motoru önerisi

Aklında bulunsun diye söylüyorum eğer ikinci el alacaksan alacağın motorun ruhsatını da kontrol et bazı motorlar örneğin 125mh drift ruhsatta 135cc olarak geçer ve a1 ehliyet ile bu motoru kullanamazsın.
  8. LothbLoki

bu motor en fazla kaç basar

Bayadır motor piyasasını takip etmiyorum, acaba şuan R25 in piyasa değeri nedir?
  9. LothbLoki

Başlangıç Motoru 125

Türkiye ye hoş geldiniz, neden Türkiyede insanlar bu tarz şeylere bu kadar kafayı takıyor anlamıyorum.
  10. LothbLoki

A1 ehliyetle alinacak motorlar??

Riske atmaya gerek var mı sence? durduk yere neden ceza ödesin adam, saçma.
  11. LothbLoki

150nk ruhsatta 150cc olarak geçiyorsa adam A1 ehliyet ile nasıl kullansın?
  12. LothbLoki

Arkadaşa katılıyorum a1 verdiğin paraya çok değecek bir ehliyet değil bence, ha çok istiyorsan önce motoru alabiliyorsan al sonra ehliyet al. Ne önerirsin dersen CB125R benim çok hoşuma gidiyor fakat aşşırı gereksiz pahalılar o yüzden 16-18k gibi fiyatlara Cbr125r (racing ama aklında bulunsun)...
  13. LothbLoki

Bu Mondial alınır mi sizce

Eğer beğendiysen ve ilerde satabileceğini düşünüyorsan alabilirsin, bence güzel motor ama dediğim gibi A2 ehliyetin varmış ben olsam 250cc alırdım. 1630612221 Valla motor almak bir hayalden de fazlası oldu artık, bu aralar bakmıyorum piyasaya.
  14. LothbLoki

A2 var ise güzel, bu senin bütçene kalmış bir şey aslında. Ben olsam senin yerinde biraz daha biriktirip Cbr 250r alırdım.
  15. LothbLoki

Ehliyetin var mı?
  16. LothbLoki

Ah liseye ilk başladığım zamanlar bu motorun sıfırı 3.500Tl idi, Canım Türkiyem.
  17. LothbLoki

16-17 yaşında motor alabiliyormuyum ??

18 Olmadığın için kendi üstüne alamazsın, yukarıdaki arkadaşlar yasal olarak sürebilirsiniz anlamında alabilirsiniz yazmışlar.
  18. LothbLoki

Sizce A1 ehliyet almak mantıklı mı

Yaşın 18 olsaydı önermezdim ama yaşın yeni yeteceği için mantıklı olur en azından polislerden ceza yemezsin kafan rahat olur. + kuryecilik yapabilrsin.
Top Bottom