Arama sonuçları: *

1. L

Jean Paul Gaultier Le Beau alınır mı?

kanka bence yaşadığın şehirde bir Boyner mağazası varsa veya bu parfümden satan başka bir mağaza git bir kokla öyle al kör alışa çokta uygun olmayabilir bu parfüm.
  2. L

Bu aksesuarın ismi tam olarak ne oluyor ?

evet hocam normali böyle
  3. L

Bu aksesuarın ismi tam olarak ne oluyor ?

durag
  4. L

KALİTELİ BOXER ÖNERİSİ

hocam Paul Kenzie kullanıyorum öneririm gayet kaliteli bence.
  5. L

2300 Lira Bir Sweatshirte Çok mu?

Hocam 2300tl çok değil fakat linkte bıraktığınız ürün 2300tl asla etmez decathlondan Max 1k ya alacağınız herhangi bir polar bundan çok daha kaliteli büyük ihtimalle bence başka ürünlere göz atın.
  6. L

1000-2000TL Mont önerisi

kankam bershka da puffer montlar var onlara bakabilirsin 1200tl civarı idi sanırım
  7. L

Erkek için kişişel bakım ürünleri tavsiyesi

kanka diş macunu,dil temizleme aparatı kalanları için öneri saçma olur çünkü herkesin cilt tipi farklı ama genel olarak nemlendirici yüz temizleme jeli bide dudak nemlendirici yeter
  8. L

Görseldeki Vans ayakkabı orijinal mi?

orijinal dostum
  9. L

Üst giyim için önerdiğiniz site,marka var mı?

flaw wear mufamodaa jrcrime
  10. L

Bu ayakkabı çakma mı?

replika ayakabı ama iyi bir replika
  11. L

2.5-3k ayakkabı önerisi

Nike x Billie Eilish Air Force 1 High '07 Nike Dunk High Retro Air Jordan 1 Zoom CMFT 2 Nike p6000 laser blue
  12. L

Blazer kışın giyilir mi?

aga içine kalın bi çorap giyersen bide su geçirmeyen spreyler oluyor onlardan alıp sıkarsan çok ağır soğuklar hariç üzmez gibi ama - derecelerde üzebilir genede bi outdoor ayakkabı lazım olur
  13. L

Blazer kışın giyilir mi?

aga üzebilir ya ama yaşadığın şehire de bağlı
  14. L

Bu lacoste tişort orjinalmi

Lacoste armasında ki nakışlar belirli değil tam internetten Lacoste tshirt diye arat logoya bak bide attığın fotodakine bak ve etikette ki harflerde biraz boy ve hiza farkı var gibi
  15. L

Bu lacoste tişort orjinalmi

orijinal olmadığını düşünüyorum
  16. L

nike ayakkabı önerisi

çoktan aştılar hocam.
  17. L

nike ayakkabı önerisi

dunk panda high Air Jordan 1 acclimate triple black Air Zoom Spiridon Cage 2 SE Sesame Oatmeal nike air force 1 high billie eilish
  18. L

Tişört sitesi önerisi / kaç aydır aynı tişörtlerle duruyorum

aga düz tshirt ise machinist öneririm baskılı tshirt ise Trendyolman dan bakabilirsin uygun fiyata güzel şeyler oluyor
  19. L

SNEAKSUP BLAZER INDIRIMI

hocam eğer hoşunuza giden bir model oldu ise alınır kesinlikle bu fiyata
  20. L

Düz Siyah Sweatshirt Önerir Misiniz?

Bütçeni biraz daha yükseltebilirsen machinist in sweatshirtlerini önerebilirim baya iyiler.
Top Bottom