Arama sonuçları: *

1. Lyndray

Witcher 3 alacağım 10 kuruşum kaldı

özelden steam trade url ni at kart gönderiyim
  2. Lyndray

Steam Cüzdanı Nakite Çevirme

%60 biraz abartı ama örneğin steam fiyatı 100 lira olan skini bynogame da yaklasik 80 liraya satıyorsun yaklaşık %15 te komisyon alınıyor ve 65 70 lira gibi bi para cekebiliyorsun
  3. Lyndray

Steam destek ne demek istedi

Aldığınız ortalama kill sayısı, rakip takımın derecesi gibi farklı şeylerde belirliyor
  4. Lyndray

Steam Profil tasarımı

arka plandaki gifi steam.design üzerinden dönüştüremedim başka şekilde yapma şansım var mı
  5. Lyndray

Steam Profil tasarımı

bi site üzerinden yapılıyordu sanırım ismini hatırlayamadım ama
  6. Lyndray

Steam Profil tasarımı

Yorumlayabilir misiniz https://steamcommunity.com/profiles/76561198345995763
  7. Lyndray

Önümüzdeki Steam İndirimi Ne Zaman?

Hiç duymamıştım bilgi için teşekkür ederim
  8. Lyndray

Klan maçlarında arkadaşımdan gelen icon messiyi de arada kullanıyorum ama bi ronaldo kadar tatmin etmiyor beni :D ikisini birden satın alma var mı ki ?
  9. Lyndray

ben dualshock 4 almıştım 400 liraya mediamarkttan onun dışında pek bilgim yok
  10. Lyndray

Ben alırken Juventusu almıştım ronaldo için son 2 ayda 2 kere falan ronaldo paketler içerisinde geldi ve kadrom da 3 tane messi vardı :D şimdi ki aklım olsa Manchester United paketini alırdım
  11. Lyndray

Oyun fazlasıyla messi hediye etti ronaldo da sürekli oyuna geliyor ama manu paketinde icon beckham veriyo ki oyunun en iyi orta sahası :D
  12. Lyndray

indirim tarihini bilmiyorum ama pes 21 alırken alabilirseniz manu edition paketini alın :D
  13. Lyndray

Steam üzerinden para kazanma

genellikle daha kötü bir bıçakla takas yapıyorum ve kötü bıçakla takasladığım için fazladan para istiyorum o şekilde kar etmiş oluyorum
  14. Lyndray

forcedrop kasa açma sitesi falandı sanırım hiç kullanmadım ama benim söylediğim taktikle ticaret yapıyosunuz zarar etme olasılığı düşük
  15. Lyndray

Yukarıda bi arkadaş bynogame den başka bi site önermişti ona bakabilirsiniz. Ben bynogame üzerinden bıçakların ortlama satış fiyatıyla steam fiyatını karşılaştırıp farkın az olduğu bıçağı alıp satıyordum. Biraz uğraştırıyodu tabi :)
  16. Lyndray

İnşallah birkaç gün içerisinde yayınlamış olurum
  17. Lyndray

ben daha çok bıçaklarla uğraştığım için iyi float denk geldiği zaman 100 liraya kadar fazla para alabiliyodum 1614440308 cs go nun takas bölümü burası https://steamcommunity.com/app/730/tradingforum/ bynogame üzerinden indirimli bıçak aldıktan sonra satıp paraya çevirin. Sonrasında 2...
  18. Lyndray

ben bynogame de biraz indirim kovalayıp 400 liraya bıçak alıp yaklaşık 1000 liraya steamde satmıştım. Direkt steame para yatırmaktansa böyle bıçak alıp steamde satmak daha mantıklı 1614439405 Sürekli fiyatlar değişiyor. Girip kontrol etmek gerekiyor
  19. Lyndray

sürekli ataştırmak gerekiyor. Paylaştığım resimde bi örneği var. 1850 liraya aldığım bıçağı 2220 liraya sattım ve 1930 lira civarı geldi bana. Böyle sipariş fiyatıyla satış fiyatı farkı fazla olan skinleri bulmak gerekiyor
  20. Lyndray

cs nin sürekli çok oynanmasının sebeplerinden birisi pazar mantığı. Sürekli para kazanabiliyorsun 1614439022 Başlangıçta bir miktar para yatırmak gerekiyor. Yakında bi rehber yapmayı düşünüyorum
Top Bottom