Arama sonuçları: *

1. MahlukAbi

BİOS update hata

herhangi bi ayar değitşrimedim ama sorunu çözdüm Cevap: yeni bi Windows İSO dosyasnın yüklü olduğu flashı takın boot menüden ona girin ama yendien yüklemeyin altta bilgisayarınız onarın seçenği var ordan başlatma seçeneklerini bulup güvenli modda açın ekran büyük falan olabilir wallpaper falan...
  2. MahlukAbi

BİOS update hata

Arkadaşlar merhaba çok acil yardıma ihtiyacım var Acer nitro 5 An515-54 ürününe sahibim bugün baktım sitesinden bios güncellemesi gelmiş hem de baya Bi en son sürümü indirdim kurdum bende ki v1. 06 di v1.29 olanı yükledim sonra exe dosyasını açtım bilgisayara yükledi ama sonra hata verdi aşağıya...
  3. MahlukAbi

Hdmi'dan Görüntü gelmiyor

anakart hdmi girişi yok ekran kartında var çıkış ordan bağladım olmadı
  4. MahlukAbi

denedik hocam bugün mönitör ile de denedik yine olmadı ne gibi bi sıknıt olabilir anlıyamadık incehesabı aradıgımızda da bakım çalışması falan var denıyor iade talebi oluşturacağız
  5. MahlukAbi

Tamamdır mönitörden de olabilir belki de tvye bağlamak için ayarı falan vardır bilemiyorum desteğiniz için teşekkürler
  6. MahlukAbi

Ram kısmının orayı çektim lakin Led uyarısı falan göremedim güç kablosu dediğiniz yer tam olarak neresi
  7. MahlukAbi

1586895442 Aynen denedim yine olmadı Hiç görüntü gelmiyor ilk takıp açtığımızda beri sinyal yok yani hiç bir tepki vermiyor
  8. MahlukAbi

Yeni olduğu için henüz çıkartmamıştık
  9. MahlukAbi

10. MahlukAbi

Şu şekilde mi?
  11. MahlukAbi

Bi fikrim yok hocam daha yeni aldık ilk açılışı olcak
  12. MahlukAbi

Şu şekilde :
  13. MahlukAbi

Evet hdmi1 e taktım ve hdmi 1 seçili
  14. MahlukAbi

Arkadaşlar yeni pc aldık lakin ekran kartından hdmi ile tv ye bağlayınca görüntü gelmiyor henüz monitörüm yok ilk açılışı olcak Windows kurulu ama görüntü alamıyorum
Top Bottom