Arama sonuçları: *

1. Margot Robbie

İnstagramda atatürk düşmanlarından kafayı yiyeceğim

Kurtarıcısına bu kadar düşman başka bir millet var mıdır acaba, şöyle bir adam başka millette olacak var ya göklere çıkarır.
  2. Margot Robbie

Eleştiri kanalımı geliştirmek için ne yapmalıyım ?

Bu işler bayağı bir sabır gerektiriyor ya, bugün çok izlenen kanallar belki 5-10 yıldır bu işin icindeler en az
  3. Margot Robbie

Instagram BAK KIRARIM KOLUNU 😂💪

Fitness bir dövüş sporu değildir. Başta Savaş Cebeci'nin hatası bu, sen dövüşçü değilsin ki niye böyle toplara giriyorsun, iyi mi oldu şimdi 50 yaşında adamsın saygınlığın gitti. İşine baksana sen.
  4. Margot Robbie

TikTok 368 milyon dolar para cezasına çarptırıldı

Çok pis şeyler var kaka hafif kalıyor yanlarında
  5. Margot Robbie

TikTok 368 milyon dolar para cezasına çarptırıldı

İyi olmuş önüme cinsel organ çıkıp duruyordu
  6. Margot Robbie

Twitter/X alıntıları görüntüle düğmesini Repost menüsüne taşıdı

Elon Musk Twitter'ı komple kapatadabilir hiçbir kaybı da olmaz dünyanın en zengin insanı nasıl olsa, bunlara falan şükrediyom ben.
  7. Margot Robbie

Twitter/X gönderilerin altındaki alıntı butonunu kaldırıyor

X, yani bilinen adıyla Instagram
  8. Margot Robbie

Twitter Kullanıyor Musunuz?

İşte Twitter'ı kullanmasaydım sebebi bu olurdu.
  9. Margot Robbie

Twitter Kullanıyor Musunuz?

Twitter vatan hainleri tam liste 1-) Sticker Mahir 2-) Basel (⚽) 3-) Furkan bişeybaşı (♿) 4-) Pedro ve süt (🧀) 5-) Ezhel (kandil bekçisi) 6-) Koltuk Kemal (Tebrik eder) 7-) İslamcı liberaller 8. Sanat sepet tayfa 9-) Rossi 10-) Ali Koç fedaileri 11-) Kürtçüler 12-) Erkek milli futbol takımı...
  10. Margot Robbie

[email protected] Gerçek Vogue Maili Mi?

Tamamdır mailleri siliyorum o zaman sağ olun.
  11. Margot Robbie

Önce Vogue'un kendisinden geldi sonra biraz ilgilendikten sonra Vogue Arabia'dan geldi. Mail şu [email protected]
  12. Margot Robbie

Bir süredir emek verdiğim bir Instagram sayfam var, biraz büyüdü. Vogue'dan iş teklifleri gelmeye başladı. E mail olarak gönderiyorlar, peki bunun gerçek Vogue olduğunu nasıl anlarım bir yöntemi var mı? Bahsettikleri paralar haftalık 5000$ civarı (başlangıç)
  13. Margot Robbie

Mr.Beast videosu fake iddaası ?

Bomboş adamlar la bunlar Mr. Beast'in üstünden prim kasiyorlar fake olsa ne olacak hâlâ dünyanın en iyi içeriklerini üreten YouTuber'ı. Mr. Beast'in yaptıkları olağanüstü, normal olmayan şeyler. Bu yüzden belkide belediyeden izin çıkmadı, o da bu yola başvurdu. Olabilir.
  14. Margot Robbie

Nays %20 geri ödeme vermedi

Bir gün sonra veriyor genelde Pardon 2 gün geçmiş zaten, yarın gelebilir ama müşteri hizmetlerini arayın yarın.
  15. Margot Robbie

TikTok Davetle Para Kazanma

Birini davet ediyorsun, davet ettiğin kişi 10 gün boyunca her gün yarım saat video izlemek zorunda diyor. 600 lira kazanabiliyormuşsun böylece. Doğru mu? Doğruysa parayı direkt cekebiliyor muyuz?
  16. Margot Robbie

Prime Video Kasıyor ⁉️

Sadece uygulamada kasıyor.
  17. Margot Robbie

Prime Video Kasıyor ⁉️

Prime Video'yu bilgisayara indirdim. Aşırı kasıyor. Sizde de mi öyle, sebebi nedir, nasıl düzeltilir? Launcher'dan gir demeyin, sık sık internetsiz ortamlarda bulunduğum için uygulama üzerinden dizi/film indiriyorum.
  18. Margot Robbie

Technopat Çöktü Mü?

19. Margot Robbie

Instagram takipçi sitesi

Takipçi boostu yapmak Instagram tarafından onaylanan bir şey değil, tespit ederlerse hesabınız gider. Bu tür konulara TP'de izin verilmiyordu hem. Burada da izin verilmemesi gerek.
  20. Margot Robbie

Instagram takipçi sitesi

Bu tür illegal konular serbest mi? @Mehmet Yılmaz
Top Bottom