Arama sonuçları: *

1. Medax

2 Ekran arasında oyunu diğer ekrana nasıl aktarırım?

Arkadaşlar pc ekranım 1080p ana ekran olarak kullanıyorum valorant vb oyunlar için. Fifa 24 oynamak için 2. ekranım olan 4k tv var, ama oyun açtığımda sadece 1080 de açılıyor arasında geçiş nasıl yapacağım ikliside açıkken hep 1. ekranı kulanıyor. 1701252539 up
  2. Medax

Davinci Resolve Timline kısmında video izlerken donuyor

Davinci ücretsiz neden crack kullanıyım.
  3. Medax

18.5i kullanıyorum hiç edit yapmadan sadece videoyu açıp bakmak için giriyoru. Donuyor kasıyor proxyi çeyrekte kullanıyorum sistem 5600x 6600xt.
  4. Medax

Davinci de içine attığım video içinde gezerken donuyor kasıyor ve kapanıyor. RAm kullanımı 32gb oluyor. Sebebi ne olabilir?
  5. Medax

Amd r5 5600 ve Rtx 3060 Re-size Bar çalışırmı ?

Youtube videosuna bakmak aklıma gelmemişti evet dediginiz gibi amd cpu ve nvidea gpu ile re size bar aktif oluyormuş. Teşekkürler.
  6. Medax

Tamam aktif edilebiliyir zaten ama perofrmansa etki ediyormu diyorum. Özellik varsa açılıyor zaten ama etki göstermesi önemli.
  7. Medax

Aktif hale getirilebiliyor evet ama özelliği destekleyip desteklemediği belli değil. Performansa etki ediyor mu o önemli. Tedt etme şansınız var mı?
  8. Medax

Amd işlemci amd ekran kartı ile re size bar çalışıyor fakat amd işlemci nvidea ekran akrtı ile re soze bar kullanılmaya başlandımı ona göre 6600xt veya 3060 alacağım. Bilgisi olan bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim.
  9. Medax

ekran kartı %100 işlemci arttırsam ne olur

ekran kartın %100 kullanılıyorsa demekki darboğaz yok işlemcin ekran kartını tam besleyebiliyor. Fps iniarttırmak istiyirsan ekran kartını yükseltmen gerek.
  10. Medax

EaseUS Data Recovery Hesabı olan varmı?

Usb im bozuldu ve raw oldu içindeki fotoğrafları kurtarmam gerek. 2012 den beri onda depoluyordum. EaseUS Data Recovery Hesabı olan varsa verebilirmi belli bir ücret karşılığında veya çözüm üretebilecek olan varmı? 1662122280 Up.
  11. Medax

Usb bilgisayarda açılmıyor ücretsiz raw düzeltme önerisi?

Usb durduk yere bozuldu ve denetimde raw olarak gözüküyor içindeki dosyaları nasıl kurtarabilirim? Sağlam ve ücretsiz program varmı?
  12. Medax

Bilgisayar parçalarımın sıcaklıkları normal mi?

chipset ve cpu package nin 50 üstünü görmesi ürküttü beni açıkcası bunlarda fan yok malum normal değil gibi geldi bana. Armoury kullanan birisi yük altında iken ss atsa bana çok rahatlarım.
  13. Medax

Bilgisayar parçalarımın sıcaklıkları normal mi?

Arkadaşlar cs:go oynarken chipset, ram, vrm thermistor, sıcaklıklarım normalmı CHİPSET 50 dereceleri görüyor RAMim ise 38 CPU PACKAGE 61 dereceleri görüyor tam yük altında bilen birisi varmı?
  14. Medax

Çözüldü✓ Asus Armoury Crate yüklenirken takılıyor

Yüklenemediği icin uninstall aklıma gelmedi şuan yapınca oldu teşekkürler kral.
  15. Medax

Biosum 0820 son sürüm. 1624791402 Deniyim onu bir duruma göre yazacağım.
  16. Medax

Biosum son sürüm formata attım ondan sonra yüklenmişti bir daha atmam gerekti şimdi yüklenmiyor. 1624791233 1 saat falan bekledim neredeyse ondan önce dahada beklemiştim.
  17. Medax

(Lütfen YARDIM!) Armoury Crate yüklenmiyor (-101) hatası

Aynı sorun şuan bende var yükleyemiyorum sen halledebildin mi ?
  18. Medax

Yüklemeye başlayınca tam burda takılı kalıyor ve uzun süre sonra yüklenemedi deyip iptal oluyor.
  19. Medax

Corsair Vengeance Pro RGB Ramlerim Asus aura sync ile uyumlu çalışmıyor

Şuan icueyi yükledim ramlere update gelmiş onu yapıp deneyeceğim.
  20. Medax

Corsair Vengeance Pro RGB Ramlerim Asus aura sync ile uyumlu çalışmıyor

ASUS ROG PUGİO 2 Mousem ve tuf b560 anakart olduğu icin aarmoury yüklemem gerekiyordu. icueden bu 3 parcayı kontrol edebilirmiyim.
Top Bottom