Arama sonuçları: *

1. M

Öneri İ5 12400F VS 3060 Tİ OYUN DEĞERLERİ

Oyunun adi ney acaba
  2. M

Maksimum 324 TL olacak şekilde am4 işlemci soğutucusu önerisi

1662321861 İstagram da kasa modifiyem diye bir sayfa var orda ölçülerini verdim 10 güne kalmadan mesh panel yaptırıp taktım hatta o sayfada benim kasanın resmide var istersen bibbak görünüşü de guzel oldu hava sirkülasyonu da güzel oldu
  3. M

Maksimum 324 TL olacak şekilde am4 işlemci soğutucusu önerisi

Kardesim bendede aynı kasa vardı bendede sıcaklık sorunu vardı ben kasanın ön camını söktüm ve aynı ölçülerde mesh panel yaptırdım ve sıcaklıklarda 10 derece fark oldu sanada tavsiye ederim birde görseli çok güzel oldu
  4. M

Yardım i5 12400f soğutucu önerisi

Var kardesim en az 10 derece sogutmada faydasi var
  5. M

Yardım i5 12400f soğutucu önerisi

Kardesim bendede i3 12100f var benim kasa vento vg05f 150 mm kadar destekliyor kule tipi soğutucuları bende senin gibi baya araştırdım hatta kasanın ölçülerini tam alabilmek icin aramadım yer kalmadı en sonunda kasamın ön camını söküp mesh panel yaptırdım belki ileride i5 12400f geçersem sen...
  6. M

Pc Kasa kablolarından anlıyan biri yardımcı olabilirmi

Anakartimda attığınız resimdeki sag taraftaki 12 v yazan beyaz 4 pinli pin yeri var ama digeri yok galiba 1660587980 Sizce bu yere taksam çalıştırırmı
  7. M

Peki benim anakartim asus h610 ben nzxt nin uygulamasini yükleyip ledleri kontrol edebilirmiyin acaba anakartimin asus aura sync desteklemiyorda
  8. M

İyi günler kasama argb led takmak istiyorum fakat hangi kaboluyu hangisine takmam lazım onu bilemiyorum internetten nzxt rgb underglow 300mm led aydınlatma buldum 4 pinli fakat benim kasanın kontrolcusu 6 pinli Ama anakartta beyaz renk 4 pin rgb soket var acaba ona taksam çalışırmı bilen varsa...
  9. M

Pc masasını argb led aydınlatmak istiyorum

Yeni oc almıştım ve odanın görselini bi renk katmak istiyorum o yüzden argb led döşemek istiyorum böyle bildiğiniz uygun fiyatli argb led öneriniz varmı
  10. M

ARGB Destekli Fan önerisi

Kasadaki argb kontrolcüsü mü
  11. M

hangi soğutucuyu daha iyi

Sence kuke tipi sogutucu taksam iyi olmazmı 1659261879 Kule tipi
  12. M

Kasanın hava sirkülasyonu az eksoz fanin orasi tam açık değil bende temperli cami açık bir şekilde kullanıyorum
  13. M

Var kardesim oyunda 75 dereceleri hatta bazen 80 de buluyor 1659261052 Kafamdaki sogutucuda o aslında fakat vento vg05f kasa modeline uyarmı
  14. M

Stok soğutucu o kadar iyi degil yani oyunlarda ısınma oldugunda verimliligi az normal kullanımda stok soğutucu iyi
  15. M

Yaninda 1700 lga soket geliyor degilmi ekstradan almıyoruz onu 1659209215 Kafamdakide o fakat daha iyisi varmi aldiktan sonra pisman olmayayim diyorum galiba 1659209283 Kasam vento vg05f tam uyarmı acaba kasaya ölçüleri tamamdır
  16. M

İşlemciyi en sessiz bir sekilde acaba hangisi soğutur
  17. M

intel i3 12100f işlemcım var kule tipi sogutucu almayı dusunuyorum ve 2 tanesınden bırını alıcam hangısını tercıh etmelıyım yada baska önerebılecegınız varmı...
  18. M

İntel i3 12100f ısınma problemi yardımcı olabilirmisiniz

Kasanın hava sirkülasyonu iyi degil yani arka tarafi dolaba bir karış mesafede o yuzden muhtemelen sicaklik problemim vardır 1659047320 Bana böyle bütçeyi fazla zorlamayacak masa onerebilirmisiniz pc sıcaklığını rahatlatmak için
  19. M

Tamamdır kardeşim suan nöbetteyim eve gidince ilk işim söylediklerini yaparım ama birsey daha sormak istiyorum 1658981831 Bir tane nzxt 12cm fan buldum ikinci el fiyati 144 TL sence aliyimmi ekstradan fan taksam olurmu
  20. M

Kasanin temperli caminj açıp oynadığımda sicakliklar epek dusuyor islemci o zamn 70 gecmiyor ekran kartida 60 dereceyi bendeki sorun kasanın hava sirkülasyonu yapmamasi
Top Bottom